UX/UI Designer – Intern

Statoil Fuel & Retail Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Statoil Fuel & Retail jest czołową skandynawską firmą, prowadzącą detaliczną sprzedaż paliw i sklepy typu convenience; firma posiada ponad 100-letnie doświadczenie w tym regionie Europy. Sieć Statoil Fuel & Retail liczy ok. 2300 stacji paliw w krajach skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Dania), Polsce, krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia) oraz w Rosji. Są to stacje premium (paliwo i sklep) oraz stacje automatyczne, oferujące wyłącznie paliwa. Statoil Fuel & Retail w Europie to ok.18.500 pracowników na stacjach paliw (łącznie z pracownikami stacji franczyzowych), w siedzibie głównej korporacji, ośmiu placówkach regionalnych, a także w naszych terminalach i bazach paliwowych. Statoil Fuel & Retail jest w 100 procentach własnością firmy Alimentation Couche- Tard, Inc. i jest częścią sieci obejmującej ponad 8100 stacji paliw i 70.000 pełnych pasji sprzedawców, którzy każdego tygodnia obsługują ponad 30 milionów klientów.

Poszukujemy działającej z pasją osoby gotowej dołączyć do naszego zespołu w międzynarodowym, dynamicznym i inspirującym środowisku pracy.

Obecnie szukamy osób chętnych do udziału w Programie Praktyk Studenckich, jako:

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika pod okiem UX Architekta
  • Kreowanie nowych rozwiązań dla branży Fuel&Retail
  • Bieżące wsparcie sekcji UX

Wymagania:

  • Zmysł graficzny i poczucie estetyki
  • Zainteresowanie tematyką użyteczności i ergonomii
  • Znajomość zagadnień związanych z Usability i User Experience
  • Biegłość w obsłudze Adobe Photoshop lub innego programu do grafiki rastrowej
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Chęć podejmowania wyzwań
  • Głowa pełna pomysłów
  • Preferowana dyspozycyjność min ½ etatu
  • Dobra organizacji pracy
  • Status studenta

Mile widziane:

  • Portfolio zrealizowanych projektów (niekoniecznie komercyjnych, także projekty realizowane „do szuflady” lub na uczelnie)
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w interesującym Programie Praktyk Studenckich
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Miłą atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie oraz dobre warunki socjalne
  • Samodzielną pracę nad bardzo atrakcyjnym projektem na skalę europejską

Termin nadsyłania zgłoszeń: 23.10.2014

Aplikacje prosimy składać poprzez system rekrutacyjny Statoil Fuel & Retail

W przypadku pytań prosimy o kontakt: przemyslaw.pawelek(at)statoilfuelretail.com

Nasze DNA, ACT with PRIDE, jest tym, co buduje organizację. Stanowi siłę napędową naszych działań i wspólny element dla wszystkich pracowników. Jest kluczem do osiągnięcia trwałego sukcesu w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym.