This job listing has expired and may no longer be relevant!

SENIOR UX DESIGNER

2linesFusion Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Dla lidera innowacji branży Fintech – firmy projektującej zaawansowane interfejsy i technologie dla platform bankowych nowej generacji poszukujemy utalentowanych, otwartych i twórczych ludzi, którzy kochają innowacje i projektowanie UX oraz mają doświadczenie w pracy nad dużumi i złożonymi systemami i projektami. Jeśli chcesz każdego dnia stawiać czoła wyzwaniom oraz chętnie pracujesz z innymi entuzjastycznymi ludźmi, daj nam znać!

Szukamy osób które mają bogate doświadczenie w UX, ale także UI nie jest im obcy :). Wymagany doświadczenia w badaniu i projektowaniu aplikacji internetowych (w tym aplikacji mobilnych) od strony użyteczności i architektury informacji, umiejętności dostarczania klikalnych mock-upów, znajomości narzędzi do projektowania. Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania graficznego takiego jak Photoshop lub Illustrator oraz podstaw HTML/CSS/JS. Szukamy osób samodzielnych i kreatywnych, z niebanalnym poczuciem humoru, które lubią pracować w dynamicznym środowisku., bez zbędnych formalizmów i procedur.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 10 – 15k + VAT, możliwość współpracy z najlepszymi UX/UI designerami w kraju, ciekawe i duże projekty dla prestiżowych Klientów, prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, komfortowe biuro, lekcje angielskiego i wiele innych ;).

Brzmi interesująco?
Zapraszam do kontaktu: roxana.lambert@2linesfusion.pl.

114 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy