Senior UX Designer

Autentika Sp. z o.o. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Kogo szukamy?

Aktualnie do zespołu Autentiki szukamy doświadczonego UX designera/designerki. Jeśli masz kompetencje, które pozwalają zbudować kompleksowe doświadczenie użytkownika/czytelnika/klienta/kupującego w projekcie IT, to zachęcamy do aplikowania i podzielenia się z nami swoim doświadczeniem. Zbudujmy razem coś wyjątkowego!

Twoje obowiązki

  • Odpowiedzialność za obszar UX w projektach naszych klientów.
  • Prowadzenie etapu poznania, wyrównanie stanu wiedzy, research.
  • Prowadzenie etapu idei, określenie rozwiązania i jego zakresu.
  • Projektowanie architektury informacji.
  • Projektowanie makiet.
  • Współpraca z analitykiem internetowym, researcherem (Ty dostarczasz brief, oni badają i dostarczają dane i wnioski).
  • Współpraca z UI Designerami, którzy Twoje makiety zamienią w projekty graficzne.
  • Współpraca z zespołem developerskim i konsultacje wdrażanych rozwiązań.
  • Proponowanie klientom nowych rozwiązań i kierunków rozwoju ich cyfrowych produktów.

Nasze wymagania

  • Przykłady zrealizowanych projektów, które nie pozostawiają złudzeń co do Twoich kompetencji – chcemy poznać Twoje portfolio!
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji.
  • Samodzielność – Ty zdecydujesz o metodach i narzędziach w projekcie.
  • Proaktywność, zaangażowanie, pracowitość.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, który pozwala Ci na swobodną pracę z zagranicznym klientem.
  • Bardzo dobra znajomość Figmy.
  • Dodatkowym atutem (acz nie niezbędnym, bo rozdzielamy te obszary) będą kompetencje UI designera, w tym w tworzeniu bibliotek, design systemów.

Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie na poziomie 14000-18000 zł netto (b2b).
  • 100% zdalny tryb pracy – pracujesz w dowolnym miejscu na świecie, z którego masz dostęp do internetu.
  • 20 dni płatnych dni wolnych w skali roku.
  • Zajęcia z języka angielskiego – masz szansę poprawić swoje umiejętności językowe.
  • Wyjazdy integracyjne – raz w roku gdzieś w Polsce spotykamy się na wspólnej integracji!
  • Troskliwe podejście i wsparcie na każdym etapie pracy – pracujemy zespołowo i wspieramy się w codziennych zadaniach. – – Dzielenie się wiedzą – cotygodniowe spotkania w stylu TED poszerzają horyzonty naszych projektantów i deweloperów.
  • Elastyczne godziny pracy – pierwsze „hello” pojawia się na Slacku około 6 rano, ale są tacy, którzy lubią się wyspać, dla nas to nie problem.
  • Work-life-balance- może dla niektórych to tylko hasło, dla nas to święta zasada! Lubimy pracować, ale lubimy też kreatywnie spędzać czas wolny dlatego nie praktykujemy nadgodzin.
  • 50% zwrotu sprzętu – płacimy połowę ceny za sprzęt potrzebny do pracy i na zawsze pozostaje on Twoją własnością (good deal!)

Poziom: senior

Minimalny staż pracy: 5-10 lat

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie, to prześlij CV, opis/prezentację najlepszych projektów oraz parę zdań, które przekonają nas do Twojej kandydatury na adres jobs@autentika.com

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

Data publikacji: 19 kwi 2024