UX/UI Designer

Webiso Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

W Webiso głównym zadaniem UX Designera jest praca w oparciu o rozwiązanie Smartwww. Na co dzień UX Designer poznaje i wsłuchuje się w potrzeby klienta. Proponuje architekturę informacji, która spełni cele biznesowe. Jest odpowiedzialny za komponowanie stron w oparciu o motywy graficzne Smartwww.

UX Designer odpowiada również za warstwę UX przy rozwoju produktu Smartwww o kolejne motywy graficzne. Współpracuje w tym zakresie z UI Designerem, który przygotowuje projekty graficzne dla nowych motywów Smartwww.

Co może być dla Ciebie interesujące?

Nasz produkt Smartwww zmienia zasady gry na płaszczyźnie tworzenia stron www oraz e-commerce, pozwala sprawnie i z maksymalną wydajnością tworzyć użyteczne strony internetowe w oparciu o technologię low-code, dobrze zoptymalizowane pod kątem wydajności i użyteczności.

Na stanowisku UX Manager będziesz odpowiedzialny/na za:

  • uczestniczenie w kick-offie projektu w celu wsłuchania się w potrzeby klienta i zapoznania się z projektem,
  • przeprowadzanie warsztatów UX z wybranymi klientami,
  • komponowanie designu dla widoków stron internetowych w oparciu o motywy Smartwww,
  • prezentowanie skomponowanych widoków klientowi,
  • testowanie wdrożenia pod kątem spójności graficznej z wypracowaną koncepcją,
  • rozwój produktu Smartwww o nowe sekcje i motywy graficzne,
  • współpracę z UI Designerem przy rozwoju produktu Smartwww.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w komponowaniu designu stron internetowych oraz e-commerce,
  • doświadczenie w zbieraniu wymagań oraz badaniu potrzeb klienta,
  • poczucie designu,
  • znajomość Adobe XD,
  • dobra organizacja pracy, nastawienie na cel.

Aby dobrze realizować powierzone zadania, mile widziane będzie:

  • doświadczenie w projektowaniu szablonów graficznych,
  • doświadczenie przy prowadzeniu warsztatów UX,
  • znajomość zagadnień SXO.

W Webiso możesz liczyć na:

  • dobrą lokalizację w centrum Krakowa (okolice Jubilatu) z firmowym parkingiem,
  • przyjazną atmosferę i duże poczucie humoru w naszym teamie,
  • pracę z doświadczonymi i zmotywowanymi ludźmi,
  • otwartość do wdrażania własnych pomysłów,
  • bycie wysłuchanym i liczenie się z Twoim zdaniem,
  • docenianie Twoich wyników.

Lokalizacja: ul. Tatarska 5, Kraków (okolice Jubilatu – firmowy parking)

Dołącz do zespołu, w którym możesz więcej!

Poziom: junior, mid/regular

Minimalny staż pracy: do 0,5 roku