UX/UI Designer/ka

Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

O nas

Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. to wiodący wydawca serwisów ogłoszeniowych w Polsce, które co miesiąc odwiedza blisko 4 mln użytkowników. Od połowy 2020 roku Morizon.pl i Gratka.pl działają w strukturach Ringier Axel Springer Media – grupy mediowo-technologicznej, do której należą również takie serwisy internetowe jak: Onet, Business Insider, Forbes czy Noizz. Korzystamy z jej wsparcia, zachowując jednak niezależność działania.

Serwis Morizon.pl to wyszukiwarka nieruchomości, w której znaleźć można oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali usługowych. Gratka.pl to wiodąca marka działająca w segmencie omni-category, od ponad 20 lat ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników zainteresowanych ogłoszeniami z kategorii nieruchomości, motoryzacja, praca i ogłoszenia drobne.

Proces znalezienia wymarzonego domu czy mieszkania nie należy do najłatwiejszych. Dzięki realizacji wielu projektów wykorzystujących nowe technologie oraz najlepsze praktyki z dziedziny IT, marketingu czy UX, użytkownicy łatwo i bezpiecznie mogą korzystać z naszych serwisów.

Mamy biura w Warszawie oraz Gdańsku. W czasie pandemii pracujemy całkowicie zdalnie, potem planujemy wprowadzić model hybrydowy – ale praca w pełni zdalnie też będzie możliwa.

Nasz zespół technologiczno-produktowy liczy ponad 40 osób w płaskiej strukturze organizacyjnej. Pracujemy w SCRUM i jesteśmy zorientowani produktowo.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, jeżeli chcesz się z nami rozwijać jako UX/UI Designer/ka i mieć realny wpływ na nasze produkty oraz doświadczenia naszych użytkowników.

Jakie zadania będziesz realizować?

  • Wspieranie właścicieli produktów i zespołów produktowych wiedzą z zakresu UX,
  • Doskonalenie produktów i zachodzących w nich procesów,
  • Poznawanie i zrozumienie potrzeb i problemów użytkowników naszych produktów,
  • Projektowanie interfejsów opierając się na potrzebach użytkownika i wytycznych biznesowych,
  • Dostarczanie projektów gotowych do realizacji, uwzględniających możliwości i ograniczenia technologii,
  • Prowadzenie badań takich jak testy AB, badania z użytkownikami i audyty heurystyczne,
  • Analiza danych z GA, Hotjara i innych narzędzi.

Oczekujemy:

  • Twojego nieustannego rozwoju,
  • Minimum 2 lat udokumentowanego doświadczenia z zakresu projektowania UX i GUI,
  • Dobrej znajomości technik i metod związanych z procesem projektowym (persony, scenariusze użytkownika, customer journey, testy użyteczności, analiza konkurencji),
  • Umiejętności tworzenia interaktywnych prototypów,
  • Swobody w korzystaniu narzędzi używanych do projektowania,
  • Bardzo dobrej komunikacji i umiejętności uzasadniania swoich decyzji projektowych,
  • Sięgania do danych i wyciągania z nich trafnych wniosków,
  • Korzystania z wiedzy multidyscyplinarnych zespołów,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktowymi zespołami scrumowymi,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy badawczej, np. prowadzenie badań lub przygotowywanie ankiet,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języków programowania,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z design systemami.

Oferujemy:

  • Pracę ze świetnymi ludźmi w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze, nad produktami wykorzystywanymi przez miliony ludzi,
  • Codzienną współpracę z doświadczonymi projektantami UX/UI, product ownerami, analitykami i programistami,
  • Work & life balance, który jest dla nas superważny!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz,
  • Rozwój osobisty – udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach, platformę e-learningową oraz dedykowany budżet szkoleniowy do własnego wykorzystywania,
  • Stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows, macOS) z dodatkowym monitorem,
  • Wykorzystanie najnowszych narzędzi projektowych (Sketch, Abstract, Zeplin, Miro),
  • W pełni zdalną pracę – szczególnie w okresie pandemii – Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!
  • System benefitów w pakiecie kafeteryjnym (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie – wymienne na inne usługi, o których Ty decydujesz).

Zapraszamy do aplikowania!

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Aby zaaplikować, wypełnij formularz na stronie https://ringieraxelspringer.elevato.net/pl/uxui-designer,ja,67943