UX Researcher

StepStone Services sp. z o.o Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Nasze biuro deweloperskie w Warszawie obsługuje największą na świecie sieć rekrutacyjnych serwisów ogłoszeniowych. Zatrudniamy ponad 2500 osób w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii i Południowej Afryce. Będąc centralnym elementem tej międzynarodowej układanki, wspieramy powstawanie produktów dla poszukujących pracy na całym świecie.

Szukam osoby, która pomoże w prowadzeniu i analizie badań z użytkownikami, które prowadzimy w Niemczech i innych krajach Europy. To świetna okazja, żeby spróbować swoich umiejętności w prawdziwie międzynarodowej organizacji, pełnej unikatowych wyzwań i możliwości.

Stanowisko:

Jako UX Researcher, będziesz pracować w zgranym zespole, w skład którego wchodzą projektanci, graficy, badacze i front-end developerzy. Jako część działu produktowego, będziesz uczestniczyć w badaniach całego cyklu życia produktów – od potrzeb użytkowników, przez testowanie wczesnych prototypów, po zdalne testy użyteczności, laboratoryjne badania z użytkownikami i badania ilościowe, jak ankiety. Będziesz zajmować się wsparciem organizacji badań, analizą i raportowaniem wyników, a także popularyzowaniem wniosków z badań wewnątrz organizacji.

Kim jesteś:

  • Posiadasz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w badaniach z użytkownikami lub w pokrewnym polu;
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe – socjologia, psychologia, antropologia lub kierunki związane z badaniami rynku lub UX.
  • Potrafisz analizować dane, jesteś empatyczna/y i świetnie komunikujesz się z ludźmi.
  • Masz doświadczenie w pracy z produktami digital, jesteś na bieżąco z trendami w tematyce internetowej i badawczej.
  • Potrafisz rozmawiać z menadżerami i właścicielami produktów, zbierać ich wymogi i aktywnie wpływać na ich wizję;
  • Demonstrujesz znajomość i pasję do zagadnień związanych z UX-em i badaniami.
  • Mówisz po angielsku w stopniu umożliwiającym codzienną pracę. Znajomość niemieckiego to dodatkowy plus!
  • Mile widziana znajomość zagadnień statystycznych.

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i projektowanie badań jakościowych zdalnych i laboratoryjnych; opracowywanie screenerów, skryptów, materiałów pomocniczych i raportów końcowych;
  • Projektowanie i raportowanie badań ilościowych; dobór metodologii, tworzenie pytań i analiza wyników.
  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z agencjami, firmami badawczymi i laboratoriami.
  • Współpraca z Product Ownerami, projektantami i grafikami w skoncentrowanym na użytkowniku procesie projektowym;
  • Bieżące monitorowanie jakościowych i ilościowych metryk w celu identyfikacji nowych wyzwań i zagrożeń;
  • Wewnętrzna popularyzacja wiedzy i doświadczeń, zarówno dla działu UX, jak i innych zespołów.

OFERUJEMY

  • Pracę w SCRUMIE
  • Stabilność zatrudnienia i ciągłość projektów
  • Ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Multibenefit – wybierasz to co chcesz
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i konferencje
  • Codzienną bombę witaminową w postaci świeżych owoców
  • Eventy integracyjne
  • Gifty okolicznościowe
  • Zajęcia języka angielskiego
  • Zróżnicowanie technologiczne
  • Atrakcyjny system poleceń, program referalowy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: cv.pl@stepstone.com