UX Designer

Senetic SA Etat  Katowice, śląskie, Polska

Jeśli zależy Ci na tym, aby w pracy nigdy się nie nudzić, pracować w dynamicznym środowisku z fantastycznym zespołem specjalistów, a do tego być częścią stale rozwijającej się globalnej spółki – czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych oraz potrzeb użytkowników
  • Opracowywanie scenariuszy i prototypów
  • Tworzenie przejrzystych przepływów procesów
  • Wsparcie deweloperów na każdym etapie realizacji projektu
  • Optymalizowanie istniejących procesów
  • Przeprowadzanie testów użyteczności, analiza sesji nagraniowych, heatmap i ankiet
  • Ścisła współpraca z zespołem e-commerce

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Łatwość tworzenia działających prototypów na podstawie wymagań biznesu
  • Znajomość programów do tworzenia prototypów (Axure, inVision, Adobe XD)
  • Dbałość o detale i myślenie analityczne
  • Znajomość bieżących trendów w projektowaniu i warsztacie projektowym
  • Umiejętność prezentacji i uzasadniania swoich pomysłów
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi

Oferujemy atrakcyjne benefity oraz naprawdę świetną atmosferę pracy!