UX Designer

IT Kontrakt Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Firma IT Kontrakt, lider outsourcingu kadry IT w Polsce poszukuje osobę na stanowisko UX Designera w Warszawie.

Obowiązki

  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.
  • Propagowanie wiedzy, zalet i wagi procesu UCD (user center design) wewnątrz firmy.
  • Testy użyteczności oraz analizy eksperckie.
  • Dbanie o najwyższą jakość kreacji.
  • Wspieranie zespołu programistów (web oraz mobile) na etapie wdrożenia.
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczości z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów

Wymagania (języki, technologia, certyfikaty, wykształcenie)

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie podparte portfolio
  • Wiedza z zakresu HCI, UX i usability.
  • umiejętność projektowanie makiet (znajomość aplikacji Axure, Omnigraffle lub inne).
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji.
  • Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: n.kalinowska-grabia@itkontrakt.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.