UX Designer

YooniQ solutions sp. z o.o. Etat  Kraków, małopolskie, Polska

YooniQ solutions to firma rozwijająca nowoczesny system śledzenia aplikacji (ATS) oraz zarządzania relacjami z klientami (CRM) przeznaczony dla firm rekrutacyjnych. Jesteśmy rozwijającą się firmą, posiadającą klientów w wielu krajach Europy.
Poszukujemy projektanta obeznanego w technikach planowania i projektowania usability i user experience.
Dołącz do nas i weź udział w tworzeniu zespołu w Krakowie!

Twoimi zadaniami będą:

  • ustalanie wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników
  • projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji webowych i mobile
  • tworzenie mockupów i prototypów aplikacji
  • analiza i poprawa UX istniejących aplikacji
  • komunikacja i współpraca z product ownerem, web designerem i developerami

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w dziedzinie projektowania UX
  • portfolio prezentujące umiejętności w projektowaniu UX/UI
  • znajomość zagadnień użyteczności aplikacji web oraz mobilnych
  • umiejętność tworzenia prototypów aplikacji
  • znajomość obowiązujących standardów i trendów projektowania
  • doświadczenie w pracy z zespołem developerskim
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie 8000 – 10000 PLN
  • wybór formy zatrudnienia (UoP/UoD/B2B)
  • bonus dwa razy w roku
  • budżet szkoleniowy (konferencje IT, szkolenia, książki) 3000 PLN / rok
  • ubezpieczenie medyczne
  • mocny sprzęt (laptop i7/ssd, dodatkowy monitor 24”)
  • dostęp do płatnych narzędzi
  • elastyczny czas pracy
  • częściową możliwość pracy zdalnej
  • imprezy firmowe
  • owoce, soki i kawę w biurze
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • realny wpływ na kształt projektów, miejsce na własne pomysły

Aplikuj przez formularz online.

Lub wyślij swoje CV na adres email praca@yooniq.solutions. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez YooniQ solutions sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Przemysłowa 4/141