Senior User Experience Designer

Grupa Nokaut S.A. Etat  Gdynia, Pomorskie, Polska

Powstaliśmy w 2006 roku i od samego początku błyskawicznie się rozwijamy. Budujemy grupę innowacyjnych projektów e-commerce. Naszym flagowym projektem jest Nokaut.pl – jedna z dwóch najpopularniejszych polskich porównywarek cen, odwiedzana co miesiąc przez ponad 2,8 mln Internautów (wg. Megapanel PBI/Gemius). Codziennie przetwarzamy i prezentujemy miliony ofert z ponad 3600 sklepów. Kupującym dostarczamy cenne informacje, a sprzedawcom i partnerom dajemy konkretne zyski.

W 2010 roku zajęliśmy 2 miejsce w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii Wschodzących Gwiazd. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu Sportowa Centrum w Gdyni gdzie nasz 90-osobowy, doświadczony zespół rozwija porównywarkę oraz nowe projekty, o których będzie można usłyszeć już niedługo. Teraz masz szansę by do nas dołączyć. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie zaawansowanych interfejsów systemów e-commerce (wireframe’y, prototypy, mock-upy)
  • prowadzenie badań użyteczności
  • analiza zachowań użytkowników

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaawansowana wiedza z zakresu projektowania interakcji, architektury informacji, użyteczności i zagadnień związanych z szeroko pojętym User Experience
  • zainteresowanie i wiedza z zakresu psychologii poznawczej, statystyki i metodologii prowadzenia badań
  • podstawowa znajomość html i css
  • zainteresowanie trendami w projektowaniu serwisów e-commerce

Oferujemy:

  • wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
  • nowoczesny sprzęt komputerowy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dostęp do najnowszej, zagranicznej literatury
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach w całej Europie
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • możliwość dostosowania godzin pracy do osobistych preferencji (np. 7:00-15:00 lub 10:00-18:00)
  • lodówka z napojami i owocami do dyspozycji 🙂

Prosimy nie przesyłać listów motywacyjnych. Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)“

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez link: http://kariera.grupanokaut.pl/o/MPTYBD/a/new