Project Manager

Uxeria Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Uxeria, firma badawczo-projektowa skupiająca się na obszarze UX (lub, jak to ostatnio modne – Product Design), szuka osoby na stanowisko: Project Managera.

Obowiązki:

  • Koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach,
  • Tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym m.in. harmonogramów i kosztorysów,
  • Stała komunikacja i współpraca z Klientami,
  • Współpraca z działem UX, IT oraz sprzedażą,
  • Przygotowywanie prezentacji i analiz,
  • Posprzedażowa opieka nad Klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (najlepiej w agencji lub po stronie software house),
  • Znajomość procesów i technik UX,
  • Znajomość zwinnych metodyk pracy nad produktami cyfrowymi,
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • Dobra organizacja i systematyka pracy, samodzielność, wielozadaniowość,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę na pełen etat w doskonałej atmosferze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dostęp do najnowszych technologii i udział w procesie powstawania innowacyjnych rozwiązań,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych.

Wyślij CV na adres rekrutacja@uxeria.com. W temacie maila wpisz "Project Manager".