Product Designer (UX/UI)

Posnet Polska S.A. Umowa o pracę lub B2B  Lublin, Lubelskie, Polska

Posnet Polska S.A., producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz systemów sprzedażowych zaprasza kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy Product Designer’ów do zespołu tworzącego oprogramowanie aplikacyjne dla systemów sprzedażowych i wspierających obsługę produktów Posnet. Chcemy, aby zatrudnione osoby wsparły nas w opracowywaniu i rozwijaniu warstwy UX oraz UI aplikacji sprzedażowych oraz portali webowych.

Dołączając do nas możesz mieć wpływ nie tylko na to, jakie systemy stworzymy w przyszłości i jak będą one działały. Ponieważ jesteśmy w trakcie rozbudowy zespołu, będziesz miał(-a) także realny wpływ na docelowy sposób organizacji pracy swojego najbliższego otoczenia. Dlatego jeżeli korporacja i anonimowość nie są dla Ciebie i wolisz pracować w kameralnej, kilkunastoosobowej grupie – zgłoś się do nas.

Planowany zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwijanie systemów – m.in. praca nad koncepcją UX/UI dla projektu, tworzenie flow dla procesów, makiet Low-fi/High-fi, prototypów,
  • ścisła współpraca z Product Managerami w obszarze założeń i propozycji rozwiązań,
  • współpraca z innymi projektantami, programistami i testerami,
  • proponowanie usprawnień do wdrożonych rozwiązań,
  • prowadzenie dokumentacji funkcjonalnej do projektu,
  • proponowanie, planowanie i organizacja badań UX,
  • tworzenie Style Guide i handoff do zaprojektowanych rozwiązań.

Wymagania w stosunku do kandydata:

  • min. 2 lata doświadczenia jako Product Designer lub UI/UX Designer,
  • praktyczna znajomość Figmy (projekty, prototypy),
  • znajomość dobrych praktyk projektowych,
  • projektowanie zorientowane na użytkownika z jednoczesnym uwzględnieniem potrzeb biznesowych,
  • kreatywność w poszukiwaniu własnych rozwiązań z uwzględnieniem możliwości technicznych i wymagań biznesowych,
  • dbałość o szczegóły i zwracanie uwagi na dostępność tworzonych rozwiązań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • otwartość na pomysły innych,
  • umiejętność uzasadnienia proponowanych rozwiązań projektowych,
  • wiedza dotycząca badań UX poparta praktyką,
  • chęć stałego rozwoju w obszarze UX i UI,
  • dbałość o porządek w projektach,
  • umiejętność zarządzania własną pracą i czasem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • portfolio prezentujące nie tylko makiety, ale także proces dochodzenia do konkretnego rozwiązania.

Mile widziane cechy dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy nad portalami, panelami administracyjnymi i aplikacjami POS,
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji na Android,
  • doświadczenie w tworzeniu Style Guide i Design Systemu,
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę stacjonarną lub hybrydową (dobrze czasem spotkać się na żywo) w jednej z lokalizacji: Warszawa, Lublin, Gdynia (jeżeli mieszkasz w innym miejscu, ale chciałbyś(-abyś) podjąć z nami współpracę skontaktuj się z nami, nie wykluczamy także innych rozwiązań),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (choć jesteśmy otwarci na inne formy współpracy),
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w niewielkim zespole o płaskiej strukturze organizacyjnej, a tym samym realny wpływ merytoryczny i organizacyjny na prowadzone projekty,
  • niekorporacyjną atmosferę,
  • dofinansowanie pakietu medycznego,
  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie,
  • możliwość niezwłocznego zatrudnienia,
  • możliwość korzystania z firmowego centrum sportowego (Warszawa),
  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania w pracę (7 000 – 12 000 zł brutto w przypadku umowy o pracę).

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci, aby znaleźć satysfakcjonującą obie strony formę współpracy.

Etapy rekrutacji:

Nasza rekrutacja odbywa się w kilku krótkich krokach:

  • Krok 1: Ty wysyłasz do nas swoje zgłoszenie.
  • Krok 2: Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo i umawiamy na rozmowę wstępną.
  • Krok 3: W czasie 15 – 30 minutowej rozmowy wstępnej poznajemy się wzajemnie.
    • Rozmowa odbywa się w formie zdalnej i jest prowadzona przez lidera merytorycznego.
    • My przedstawiamy zespół do którego Cię zapraszamy, a Ty krótko przedstawiasz siebie.
    • Możemy poprosić Cię też o wykonanie krótkiego zadania domowego.
  • Krok 4: Umawiamy się na rozmowę techniczną, w której z naszej strony biorą udział osoby z zespołu, do którego chcielibyśmy Ciebie zatrudnić.
  • Krok 5: Jeżeli obie strony są chętne do podjęcia współpracy, pozostaje podpisanie umowy i możemy zaczynać wspólne projekty.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.droa@posnet.com

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."