Product Designer

Deviniti Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Obecnie do Deviniti poszukujemy Product Designera, który dołączy do jednego z naszych zespołów, który specjalizuje się w tworzeniu wtyczek dla firm takich jak Ferrari, Warner Bros, SONY, Apple, NASA i wielu innych. 🙂
Obowiązki:
  • projektowanie interfejsów naszych autorskich rozszerzeń do Jira
  • tworzenie prototypów
  • przygotowywanie i przeprowadzanie wstępnych badań UX
  • opracowywanie person, architektury informacji, user flows
  • aktywne działania w kierunku poprawy jakości produktów, optymalizacja rozwiązań
  • ścisła współpraca z zespołami tworzącymi nasze produkty – product ownerami, deweloperami, testerami, osobami z zespołu supportowego
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w projektowaniu serwisów internetowych (ewentualnie aplikacji mobilnych)
  • doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu badań z użytkownikami
  • umiejętność prototypowania (szkice, lo-fi, hi-fi), projektowania, korzystania z narzędzi typu Axure, Sketch, Figma
  • dbałość o detale
  • duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność przekazywania pomysłów, argumentów i obrony swoich rozwiązań
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • wysokie poczucie estetyki
Mile widziane:
  • znajomość Jira, Confluence lub innych narzędzi ze stacku Atlassiana
  • doświadczenie w projektowaniu produktów związanych z zarządzaniem projektami lub obsługą klienta
  • swobodne posługiwanie się narzędziami analitycznymi
  • kompetencje i zainteresowania z zakresu kognitywistyki, technologii bądź marketingu
  • doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych
Co może zaoferować Ci Deviniti? Dobrze, że pytasz! Tutaj możesz:
  • rozwijać swoje umiejętności korzystając ze sprzętów, narzędzi, książek lub czegokolwiek co potrzebujesz, by ciągle stawać się lepszym;
  • być częścią młodego, pełnego pasji zespołu;
  • skorzystać z pakietu benefitów (Multisport, Luxmed, chillout room i owocowe Poniedziałki);
  • wybrać, na warunkach jakiej umowy chcesz pracować (UoP, UZ, B2B).
Brzmi interesująco? Nie czekaj – aplikuj!
praca@deviniti.com