This job listing has expired and may no longer be relevant!

Product Designer

Deviniti Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Obecnie do Deviniti poszukujemy Product Designera, który dołączy do jednego z naszych zespołów, który specjalizuje się w tworzeniu wtyczek dla firm takich jak Ferrari, Warner Bros, SONY, Apple, NASA i wielu innych. 🙂
Obowiązki:
  • projektowanie interfejsów naszych autorskich rozszerzeń do Jira
  • tworzenie prototypów
  • przygotowywanie i przeprowadzanie wstępnych badań UX
  • opracowywanie person, architektury informacji, user flows
  • aktywne działania w kierunku poprawy jakości produktów, optymalizacja rozwiązań
  • ścisła współpraca z zespołami tworzącymi nasze produkty – product ownerami, deweloperami, testerami, osobami z zespołu supportowego
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w projektowaniu serwisów internetowych (ewentualnie aplikacji mobilnych)
  • doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu badań z użytkownikami
  • umiejętność prototypowania (szkice, lo-fi, hi-fi), projektowania, korzystania z narzędzi typu Axure, Sketch, Figma
  • dbałość o detale
  • duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność przekazywania pomysłów, argumentów i obrony swoich rozwiązań
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • wysokie poczucie estetyki
Mile widziane:
  • znajomość Jira, Confluence lub innych narzędzi ze stacku Atlassiana
  • doświadczenie w projektowaniu produktów związanych z zarządzaniem projektami lub obsługą klienta
  • swobodne posługiwanie się narzędziami analitycznymi
  • kompetencje i zainteresowania z zakresu kognitywistyki, technologii bądź marketingu
  • doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych
Co może zaoferować Ci Deviniti? Dobrze, że pytasz! Tutaj możesz:
  • rozwijać swoje umiejętności korzystając ze sprzętów, narzędzi, książek lub czegokolwiek co potrzebujesz, by ciągle stawać się lepszym;
  • być częścią młodego, pełnego pasji zespołu;
  • skorzystać z pakietu benefitów (Multisport, Luxmed, chillout room i owocowe Poniedziałki);
  • wybrać, na warunkach jakiej umowy chcesz pracować (UoP, UZ, B2B).
Brzmi interesująco? Nie czekaj – aplikuj!
praca@deviniti.com
375 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy