Junior User Experience Designer

DDB&tribal Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Nr ref. 12/15

Obowiązki:

  • projektowanie interfejsów i architektury informacji głównie dla aplikacji webowych i mobilnych
  • przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej tworzonych rozwiązań
  • wnioskowanie z danych i przygotowywanie raportów
  • propagowanie wiedzy w organizacji
  • zbieranie danych i optymalizacja

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu zorientowanym na użytkownika i znajomość procesów UCD
  • doświadczenie w projektowaniu makiet, flow, struktur serwisów
  • znajomość systemów analitycznych w tym Google Analytics
  • mile widziana znajomość narzędzi do projektowania (np. Axure, Sketch, InVision, uxPin)
  • znajomość bieżących trendów w projektowaniu
  • umiejętność prezentacji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość HTML/CSS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • udział w projektach dla największych marek i pracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy
  • naukę szybkiego prototypowania i sprawdzania swoich pomysłów, naukę estetyki
  • pracę w metodykach zwinnych

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.ddb@ddbtribal.pl