Architekt informacji w zespole UX

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Centralny Ośrodek Informatyki, należący do Grupy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, to grupa specjalistów z różnych dziedzin skupionych wokół tematyki IT. Dzięki szerokiej wiedzy tworzymy zarówno oprogramowanie komercyjne (np. elektroniczny obieg dokumentów, systemy HR), jak i zarządzamy systemami kluczowymi z punktu widzenia funkcjonowania administracji rządowej (np. Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców).

Aby skutecznie realizować powierzone nam zadania oraz jeszcze lepiej dopasowywać nasze produkty i usługi do potrzeb klientów, dynamicznie się rozwijamy i zmieniamy sposób myślenia o usługach IT. Poszukujemy specjalistów, którzy nie obawiają się realizowania skomplikowanych, rozległych i interdyscyplinarnych projektów informatycznych. Gwarantujemy udział w ciekawych i wymagających projektach o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Architekt Informacji
Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: AI/WAW/ZUE

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach projektowych Zespołu User Experience w cyklu tworzenia i rozwoju aplikacji internetowych.

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania architektury informacji aplikacji lub serwisów internetowych,
  • Praktyka w projektowaniu zorientowanym na użytkownika,
  • Znajomość zasad dostępności (accessibility),
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych,
  • Biegłość w posługiwaniu się programami do tworzenia makiet i prototypowania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową,
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Znajomość pakietu Adobe CS.
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji back-office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużej, rozwijającej się firmie, o zbudowanej renomie i portfolio klientów,
  • Możliwości realizowania ciekawych projektów dla rozbudowanej grupy odbiorców,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Praca w stałych godzinach,
  • Przyjazną atmosferę współpracy.

Aplikacje zawierającą CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres rekrutacja_rpiu@coi.gov.pl w tytule wiadomości podając numer referencyjny AI/WAW/ZUE.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.