UX/UI Designer

Prodata Consult Sp. z o. o. Kontrakt B2B  Brest Region, Białoruś

Opis oferty pracy

[O PRODATA CONSULT:]

Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych firm konsultingowych z siecią placówek w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Holandii i w Polsce. Zatrudniamy najlepszych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Prowadzimy na co dzień kilkadziesiąt rozwojowych projektów w każdej branży z wyłączeniem sił zbrojnych. We współpracy z konsultantami jesteśmy nastawieni na otwartą i przejrzystą komunikację.

Jako firma hołdujemy skandynawskiej kulturze pracy, nastawionej na osiąganie celów z zachowaniem równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Kierujemy się zasadami fair play zarówno wobec naszych klientów, jak i konsultantów.

Na potrzeby naszego aktualnego projektu poszukujemy:

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Ubezpieczeniowa.
  • Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta: Warszawa – Śródmieście.
  • Możliwość pracy zdalnej: Nie.
  • Wynagrodzenie: Do negocjacji.
  • Długość projektu: 8 miesięcy/ możliwe przedłużenia.
  • Język projektu: Polski.
  • Zespół: praca w zespole SCRUMowym (Agile).
  • Start: ASAP.
  • Współpraca typu: B2B.

KATEGORIA PROJEKTU:

  • Rozwój oprogramowania.

ZAKRES PRAC/OBOWIĄZKI:

  • Analiza istniejącego interfejsu użytkownika, zbudownanie backlogu zmian UXowych.
  • Opracowanie standardu projektowania UI oraz propagowanie dobrych praktyk związanych z Usability.
  • Współpraca z Product Ownerem, zespołem Programistów oraz udział w spotkaniach z Użytkownikami końcowymi.

OFERUJEMY:

  • Międzynarodowe projekty prowadzone zgodnie ze skandynawską kulturą pracy.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • W pobliżu: tramwaje, autobusy, metro, fryzjer, kiosk, przedszkole, placówki medyczne, stołówki i restauracje.
  • Udogodnienia dla rowerzystów, miejsca parkingowe oraz prysznice.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: kswitala@prodataconsult.pl