Ux Designer

Citi Handlowy Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Do zespołu Badań i Rozwoju Citi Banku Handlowego, poszukujemy pasjonatów z obszaru UX, którzy będą zaangażowani w projekty globalne oraz lokalne z obszaru modelowania front – endu.

Zakres zadań:

  • Badanie i ocena rozwiązań cyfrowych z perspektywy użytkownika, ze szczególnym uwzględnieniem logiki interakcji, zgodności ze standardami designu danej klasy rozwiązań i  zasad projektowania usług w Banku.
  • Tworzenie materiałów wspierających proces projektowania rozwiązań cyfrowych (makiety, prototypy, grafika) z wykorzystaniem specjalistycznych aplikacji jak Balsamiq, Axure,  Photoshop.
  • Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie tworzenia rozwiązań elektronicznych i wspieranie ich z uwzględnieniem podejścia User-Centred Design.
  •  Podnoszenie jakości obsługi klientów poprzez proponowanie interface’ów przyjaznych dla użytkowników i zgodnych z normami Banku Handlowego

Oczekiwania

  • Znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Wiedza z zakresu UX design
  •  Min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań cyfrowych ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia badań z użytkownikami i prototypowaniu
  •  Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji / warsztatów  itp.
  •  Ogólna wiedza z zakresu finansów
  •  Doświadczenie w tworzeniu aplikacji o tematyce finansowej lub/i rozwiązań B2B będzie dodatkowym atutem
  •  Znajomość Java Scrpt, HTML, CSS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość uczestniczenia  w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • Dostęp do fachowej wiedzy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego, przedszkola oraz wakacji,
  • Ubezpieczenie emerytalne (III filar),
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczność (np. Możliwość pracy zdalnej),
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy.