PRAKTYKANT W ZESPOLE BADAŃ UX

Uxeria Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Uxeria to platforma badawcza dedykowana dla specjalistów usability i marketingu.

Umożliwia zakładanie badań z wykorzystaniem 8 technik badawczych, rekrutację uczestników i tworzenie raportów.

Uxeria to przede wszystkim zespół – młodzi, zaangażowani, kreatywni ludzie, którzy rozwijają produkt i budują jego wartość na rynku.

W ramach dynamicznego rozwoju i ekspansji zagranicznej poszukujemy osób, które zasilą nasze szeregi na stanowisku: PRAKTYKANT W ZESPOLE BADAŃ UX

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: socjologia, psychologia)
  • Podstawowa wiedza z zakresu użyteczności, User Experience i UCD
  • Znajomość metod stosowanych w badaniach ilościowych i jakościowych
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji badań UX lub innych projektów badawczych
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność skrupulatnego analizowania danych
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Wsparcie w codziennych pracach Zespołu Badań UX, w tym projektowanie, planowanie i przeprowadzanie badań UX
  • Udział w analizie wyników i opracowywaniu wniosków na podstawie badań
  • Pomoc w tworzeniu raportów poświęconych User Experience

Oferujemy:

  • Pracę w doskonałej atmosferze
  • Praktyki w dogodnych godzinach
  • Współpracę przy interesujących projektach
  • Różnorodność zadań i ciekawe wyzwania
  • Klimatyczne miejsce pracy – budynek Knowledge Village Puławska (zawsze w drugą stronę niż korki :))

Jeśli jesteś zainteresowana/-y i chcesz wysłać swoje CV lub dowiedzieć się więcej szczegółów napisz proszę e-mail o tytule "UX INTERSHIP" na adres: <rekrutacja@uxeria.com>

Nie zapomnij dodać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).