Key Account Manager

Uxeria Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Uxeria to webaplikacja do zdalnych badań na użytkownikach. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Key Account Managera 🙂

Opis stanowiska:

Będąc częścią naszego zespołu odpowiadać będziesz za:

  • pozyskiwanie kluczowych Klientów biznesowych
  • nawiązywanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych
  • stałą komunikację i współpracę z Klientami
  • elastyczne dopasowywanie oferty do potrzeb różnych Klientów
  • przygotowywanie ofert i prezentacji we wsparciu Działu Kreacji
  • realizację stałych celów sprzedażowych i raportowanie wyników

Wymagania:

Chcąc oferować naszym Klientom wysoką jakość usług, oczekujemy od Ciebie:

  • minimum dwuletniego doświadczenia pracy w branży interaktywnej / internetowej
  • przynajmniej podstawowej wiedzy na temat prowadzenia projektów internetowych, działań marketingowych, założeń user experience
  • znajomości typowych problemów działów marketingu i działów projektowych
  • bardzo dobrej komunikatywności i empatii
  • nastawienia na wynik, ale umiejętności stawiania Klienta ponad wszystko – relacje z Klientem nie kończą się na sprzedaży
  • pozytywnego nastawienia na budowanie komplementarnego customer experience
  • inicjatywy i chęci uczenia się nowych rzeczy
  • konsekwencji, rzetelności i terminowości w realizacji zadań
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • wpływu na produkt, który razem budujemy
  • pracę na pełen etat w doskonałej atmosferze
  • klimatyczne miejsce pracy – budynek Digital Knowledge Village Puławska (zawsze w drugą stronę niż korki :))
  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do najnowszych technologii i udział w procesie powstawania innowacyjnych rozwiązań
  • możliwość wyjazdów zagranicznych – w celu nawiązania zagranicznych relacji handlowych

Jeśli jesteś zainteresowana/-y i chcesz wysłać swoje CV lub dowiedzieć się więcej szczegółów napisz proszę e-mail o tytule "KAM UXERIA" na adres: <rekrutacja@uxeria.com>

Nie zapomnij dodać klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).