Graphic Designer/ UX Designer

Graphic Designer/ UX Designer Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Dostarczamy rozwiązania dedykowane oraz produkty biznesowe oparte o platformę Microsoft (SharePoint i ASP.MVC). Rocznie realizujemy dziesiątki projektów dla największych firm w Europie oraz dla administracji publicznej.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę projektową.
  • Pracę zdalną, umowę B2B.
  • Różnorodne i ciekawe projekty, które wzbogacą Twoje portfolio.
  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie.

Wymagania:

  • Ciekawe portfolio, doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień UX, web usability.
  • Znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator lub inne.
  • Umiejętność projektowania interfejsu użytkownika w aplikacjach
  • Mile widziana znajomość HTML 5 i CSS (cięcie grafiki), Responsive Web Design.
  • Wyczucie estetyki, wysoka kreatywność, różnorodność pomysłów.
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych projektów.
  • Ciekawość nowych trendów w projektowaniu interfejsów www i aplikacji.

Zadania:

  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych.
  • Przygotowywanie layoutów bannerów reklamowych, tworzenie oprawy graficznej dla nowych produktów.
  • Realizowanie różnorodnych projektów (również na wewnętrzne potrzeby HURO).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie na adres kariera@huro.pl:

  • Aktualnego portfolio swoich realizacji (z ostatniego roku).
  • CV (opcjonalnie)/ odnośnik do profilu na LinkedIn lub Goldenline.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszam do kontaktu bezpośredniego:

Aleksandra Przegalińska
aleksandra.przegalinska@huro.pl
+48 668 578 180
huro.pl

HURO Sp. z o.o.
ul. Okopowa 47, 01-059 Warszawa
NIP PL5272714667 | REGON 147254420 | KRS 0000510091