WebDesigner UX / Graphic Designer

SIEF-IT Sp. z o.o. Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Sky-Shop to polska platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS, istniejąca od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko WebDesigner UX / Graphic Designer

Jak WebDesigner będziesz realizował projekty na wewnętrzne potrzeby naszej marki jak i na zlecenia naszych Klientów. Musisz mieć żyłkę webdesignera w tym znać świeże i nowe trendy w projetkowaniu webowych, znać zasady UX, w tym także znać zasady UX dla dashbordów oprogarmowania webowego.

Działamy szeroko i Twoja praca będzie ciekawa i urozmaicona. Będziesz miał realny wplyw na branding marki Sky-Shop.pl jak i branding Klientów Sky-Shop czyli sklepów internetowych. Będziesz współpracował bezpośrednio z marketingiem, biznesem oraz działem IT.

Jakie zadania czekają na Ciebie, od najczęstszych:

  • Przygotowanie designów sklepów internetowych na zlecenie Klientów
  • Przygotowywanie projektów webowych dla strony Sky-Shop.pl (trwa rebranding)
  • Projektowanie logotypów na zlecenie Klientów
  • Przygotowywanie projektów landingpage na potrzeby Sky-Shop.pl
  • Makietowanie prototypów podstron i landingpage’y
  • Makietowanie, projektowanie oraz poprawa UX panelu administracyjnego oprogramowania Sky-Shop.pl
  • Projektowanie kreacji (banery, reklamy, itp) na potrzeby Social Media
  • Projektowanie materiałów reklamowych np: ulotki, katalogi i inne, na potrzeby naszej marki
  • Innych projektów graficznych do wykorzystywania w internecie

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako WebDesigner, UX Designer itp.
  • Doświadczenie w projetkowaniu webowym – strony www, sklepy, landingpage’s
  • Dobra znajomość zasadch UX/UI w projektowaniu webowych
  • Znajomość świeżych trendów webowych
  • Znajomość projektowania RWD
  • Znajomość pakietów Adobe lub Corel
  • Dłabość o detale – perfekcjonizm
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy projetkowaniu dashbordów (paneli administracyjnych)
  • Znajomość zasad UX/UI w projektowaniu dashboardów
  • Doświadczenie w projektowaniu logotypów
  • Doświadczenie w e-commerce

Do kandydatury wymagane jest załączenie portfolio z realizacjami: www, sklepy, logotypy, social media, mile widziane dashboardy.

Co oferujemy:

  • Pełny etat – Umowa o Pracę lub B2B (Przy B2B – 4 000 – 7 000 zł netto)
  • Premie roczne oraz uznaniowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (Mac, Windows, Linux)
  • Praca od poniedziałku do piątku – w weekend świety spokój
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Kameralna atmosfera z zespołem 30+ osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo, wyjazdy weekendowe itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

Kandydaturę prosimy przesyłać na adres: aplikacje@sky-shop.pl lub za pomocą formularza "wyślij zgłoszenie".