WebDesigner UX / Graphic Designer- Freelancer

SIEF-IT Sp. z o.o. Zlecenie  Gdziekolwiek

Sky-Shop to polska platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS, istniejąca od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy freelanceraWebDesigner / Graphic Designer

Jako WebDesigner będziesz realizował projekty na wewnętrzne potrzeby naszej marki jak i na zlecenia naszych Klientów. Musisz mieć żyłkę webdesignera w tym znać świeże i nowe trendy w projetkowaniu webowych, znać zasady UX, w tym także znać zasady UX dla dashbordów oprogarmowania webowego.

Freelance w wymiarze minimum 40-60h miesięcznie

Do kandydatury wymagane jest załączenie portfolio z realizacjami: www, sklepy, logotypy, social media, mile widziane dashboardy.

Jakie zadania czekają na Ciebie, od najczęstszych:

  • Przygotowanie designów sklepów internetowych na zlecenie Klientów
  • Projektowanie logotypów na zlecenie Klientów
  • Przygotowywanie projektów landingpage na potrzeby Sky-Shop.pl
  • Projektowanie kreacji (banery, reklamy, itp) na potrzeby Social Media
  • Projektowanie materiałów reklamowych np: ulotki, katalogi i inne, na potrzeby naszej marki
  • Innych projektów graficznych do wykorzystywania w internecie

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako WebDesigner, UX Designer
  • Doświadczenie w projektowaniu webowym – strony www, sklepy, landingpage’s
  • Dobra znajomość zasadach UX/UI w projektowaniu webowych
  • Znajomość świeżych trendów webowych
  • Znajomość projektowania RWD
  • Znajomość Figmy, Adobe lub podobnych
  • Dbałość o detale – perfekcjonizm
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy projetkowaniu dashbordów (paneli administracyjnych)
  • Znajomość zasad UX/UI w projektowaniu dashboardów
  • Doświadczenie w projektowaniu logotypów
  • Doświadczenie w e-commerce

Co oferujemy:

  • B2B lub umowa zlecenie
  • Freelance w wymiarze minimum 40-60h miesięcznie
  • Freelance więc praca w 100% zdalna
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Elastyczne podejście do współpracy

 >> Do kandydatury wymagane jest załączenie portfolio z realizacjami: www, sklepy, logotypy, social media, mile widziane dashboardy. <<