WEB DEVELOPER

PGB HR Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Informacje o pracodawcy

Agencja personalna PGB HR dla swojego Klienta, agencji reklamowej z Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko Web Developera.

Obowiązki:

tworzenie nowych projektów webowych wykorzystujących zaawansowane techniki HTML5, CSS3, Java Script, jQuery,
udział w briefach przetargowych,
wspólna praca w teamie z Art Directorem, Designerem oraz developerami i programistami.

Kwalifikacje:

minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, Java Script, jQuer,
rozwijanie i optymalizacja istniejących rozwiązań,
podstawowa znajomość PHP.

Mile widziane:
znajomość systemów zarządzania wersjami (SVN/GIT),
znajomość zagadnień związanych z UX i responsive web design,
znajomość SASS lub LESS,
znajomość frameworków typu Java Script MV*, Angular JS, Backbone, Embe.

Oferujemy:

pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi,
atrakcyjny system wynagrodzeń,
możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail. E-mail: p.poweska@pgbhr.com