UX/UI Developer

enxoo sp. z o.o. Etat  Gdziekolwiek

Jesteśmy młodą firmą konsultingową IT, która realizuje projekty w modelu SaaS (Software-as-a-Service) z wykorzystaniem narzędzi oferowanych przez firmę Salesforce.com. Obsługując naszych Klientów łączymy posiadaną wiedzę techniczną z doświadczeniem biznesowym. Nasz obszar działania obejmuje doradztwo IT, realizację projektów i wsparcie rozwiązań. Jesteśmy m.in. partnerem firmy Salesforce.com, która została uznana przez magazyn Forbes za najbardziej innowacyjną firmę IT na rynku, m.in. w kategoriach systemów CRM do zarządzania sprzedażą i obsługi klienta opartych na platformie komercyjnej do pisania tzw. aplikacji w chmurze. Obecnie potrzebujemy, aby szeregi naszego zespołu zasilił UX/UI Developer

Jakie będą Twoje zadania?

  • projektowanie przejrzystych i funkcjonalnych interface’ów użytkownika,
  • projektowanie i tworzenie mockup’ów,
  • projektowanie hierarchii informacji, systemu nawigacji oraz interakcji z użytkownikiem,
  • projektowanie ikon i innych graficznych elementów na potrzeby aplikacji,
  • dbanie o spójny GUI produktów,
  • wsparcie i współpraca z developerami oraz menedżerami produktów.

Co zyskujesz dołączając do nas?

  • możliwość udziału w tworzeniu innowacyjnych, mobilnych rozwiązań informatycznych, wspierających procesy biznesowe w obszarach marketing, sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie kapitałem ludzkim, z wykorzystaniem platformy Salesforce,
  • pracę w swobodnej atmosferze w firmie IT (start-up), wśród zaangażowanych ludzi, którzy lubią to co robią,
  • rozwój w unikatowej i przyszłościowej technologii,
  • szkolenia i opłaty za certyfikaty zawodowe,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Co inwestujesz przy współpracy z nami?

  • bardzo dobrą znajomość html5, css, bootstrap oraz ich ograniczeń w stosunku do starszych przeglądarek,
  • umiejętność tworzenia responsywnych szablonów html/css – znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design oraz optymalizacją stron pod urządzenia mobilne,
  • biegłość w obróbce grafiki – cięciu, modyfikacji – znajomość programu Gimp (mile widziany Photoshop),
  • umiejętność testowania kompatybilności z różnymi przeglądarkami (IE, Safari, Chrome, Firefox),
  • bardzo dobrą znajomość języka JavaScript, jQuery oraz jednego z frameworków JS: Backbone, AngularJS,
  • doświadczenie w wykorzystywaniu AJAX oraz JSON,
  • dobrą znajomość architektury aplikacji webowych,
  • znajomość SVN/GIT,
  • wiedzę w zakresie projektowania UX/UI,
  • mile widziana znajomość architektury tworzenia stron w języku VisualForce + Apex (Salesforce),
  • biegłą znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • zmysł graficzny i wyczucie estetyczne,
  • nastawienie na współpracę.
Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@enxoo.com, wpisując w tytule wiadomości „UI/UX Developer” oraz nazwę miasta, w którym chcesz pracować (do wyboru: Warszawa, Łódź, Wrocław).Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").