UX/UI designer

NEOTERIC Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w charakterze projektanta interfejsów. Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych systemów dla biznesu i rozwijamy własną ofertę SaaS. Zależy nam na doświadczonej osobie, która potrafi zaprojektować efektywne rozwiązania, które pozwolą naszym klientem lepiej i wygodniej korzystać z dostarczanych funkcjonalności.

Do obowiązków należeć będzie:

  • projektowanie architektury informacji w ramach tworzonych aplikacji
  • opracowywanie makiet ekranów i ścieżek postępowania na podstawie dokumentacji wymagań
  • prowadzenie uzgodnień z klientami w zakresie interfejsów aplikacji
  • nadzór nad poprawną implementacją projeków przez zespół programistyczny, wspieranie zespołu w tworzeniu efektywnych interfejsów

Wymagania

  • Popartego referencyjnymi projektami doświadczenia w projektowaniu efektywnych interfejsów aplikacji
  • Znajomości zagadnień z zakresu UX/Ui, RWD, usability
  • Znajomości tematyki optymalizacji konwersji
  • Szerokiej wiedzy z zakresu projektowania i wdrażania na rynek aplikacji, w szczególności w modelu SaaS

Proszę o przesłanie maila z CV i referencyjnymi projektami na rekrutacja@neoteric.eu.