UX/UI Designer

Morizon S.A. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Grupa Morizon S.A. to jeden z trzech największych operatorów serwisów nieruchomościowych w Polsce. Już niedługo będziemy notowani na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Nasze serwisy odwiedza miesięcznie ponad 1,7 mln UU. Niedawno przejęliśmy firmę FinPack rozwijającą rozwiązania FinTech, z których korzysta 70% doradców kredytowych w Polsce. Nasz zespół liczy obecnie niemal 180 osób.

Naszym celem jest sprawienie, by proces szukania nieruchomości oraz brania kredytu stał się wygodny i przyjemny. Chcemy wykorzystać do tego zarówno najnowocześniejsze rozwiązania (m.in. wizualizacje 3D/VR, czy chatboty), jak i sieć doskonale przeszkolonych ekspertów w całej Polsce.

Więcej informacji o naszych planach znajdziesz w filmie dostępnym na stronie http://relacjeinwestorskie.morizon.pl/ipo

Obowiązki

  • projektowanie wysokiej jakości UX/UI dla produktów Grupy – zarówno w obszarze nieruchomości, jak i finansów,
  • współudział w tworzeniu spójnego design systemu dla kluczowych produktów,
  • dbanie o zgodność projektów oraz wdrożeń z design systemem,
  • aktywny udział w tworzeniu nowych produktów oraz w rozwijaniu i optymalizacji istniejących,
  • ścisła współpraca z wewnętrznym teamem produktowym oraz IT, a także z firmami zewnętrznymi,
  • analizowanie wpływu zmian w obszarze UX/UI wprowadzonych w produktach na podstawie danych,
  • zaangażowanie w badania i testy użyteczności realizowane wewnętrzne lub z udziałem partnerów zewnętrznych.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu makiet oraz projektów UI w obszarze web i mobile, poparte projektami,
  • praktyczna znajomość Sketcha,
  • znajomość Material Design oraz iOS HIG,
  • dbałość o szczegóły i standardy,
  • rozwinięte kompetencje analityczne, umożliwiające analizę efektów realizowanych działań na podstawie danych z Google Analytics i innych narzędzi,
  • znajomość aktualnych trendów, technik, technologii i narzędzi w obszarze UI i UX
  • dobre umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w teamie.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość UXPin,
  • doświadczenie w tworzeniu i używaniu design systems,
  • ogólna orientacja w rozwiązaniach front-endowych i ograniczeniach technologicznych.

Oferujemy

  • realny wpływ na ułatwienie procesu zakupu, najmu i finansowania nieruchomości tysiącom użytkowników,
  • możliwość skupienia się na stałym, regularnym rozwoju UX/UI produktów Grupy wraz dostępem do danych o efektach tego rozwoju i wpływem na kolejne realizowane funkcje,
  • elastyczne godziny pracy (7:00-15:00 / 10:00-18:00) oraz możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby,
  • współpracę z doświadczonym zespołem produktowców,
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • biuro w przyjemnej lokalizacji w Warszawie, w Górnym Mokotowie (Rakowiecka 36), blisko stacji metra i przystanku tramwajowego oraz daleko od Mordoru,
  • wynagrodzenie 5,5-9,5 tys. PLN netto, zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • formę wynagrodzenia zależną od preferencji,
  • nowoczesny sprzęt (MacBook Pro + monitor 27 cali),
  • budżet konferencyjny i szkoleniowy,
  • dostęp do najnowszej literatury,
  • regularne imprezy integracyjne.

Porozmawiajmy. Wyślij nam CV i/lub profil na LinkedIn oraz przynajmniej trzy zrealizowane przez Ciebie projekty (najlepiej w Sketchu) na adres michal.jaskolski (at) morizon.pl. Możesz usunąć z nich logotypy i nazwy klientów.