UX/UI Designer

New-Invest Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Poszukujemy osób na to stanowisko dla firmy, która prowadzi kilka dużych własnych projektów z branży marketingu internetowego. Działa tylko i wyłącznie na rynku zagranicznym- głównie USA. Są to projekty ciągłe, rozwijane bez przerwy o nowe funkcje. Raz na kilka miesięcy uruchamiany jest nowy projekt.
Zespół jest stały. Poszukujemy osób do długoterminowej współpracy.

Miejsce pracy: Kraków, Centrum

Zadania:
– Projektowanie i prototypowanie interfejsu nowych oraz istniejących aplikacji i systemów mobilnych, webowych
– Pomoc w rozwoju i ciągłym ulepszaniu UX naszych produktów
– Współpraca z osobami z innych działów począwszy od analityków biznesowych a skończywszy na developerach
– Konsultacje wewnętrzne i wsparciem merytoryczne w zakresie Usability i UX
– Rozwijanie UI UX na naszej stronie www oraz na aplikacjach mobilnych
– Minimalizowanie rotacji klientów poprzez poprawę wydajności, efektywności i atrakcyjności naszego produktu

Wymagania:
– 2-3 letnie doświadczenie w pracy w HCI, Usability, UI Design, RWD, Interaction Design
– Umiejętność i zamiłowanie do projektowania prostszych, przejrzystych ale i bardziej wyrafinowanych modeli
– Znajomość technik projektowania takich jak: prototypy, scenorysów, user research, wireframing
– Chęć do ciągłego rozwoju, udziału w konferencjach
– Doświadczenie i umiejętność prowadzenia dokumentacji i standaryzacji UI
– Znajomość przynajmniej jednego programu graficznego oraz narzędzia do prototypowania
– Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego (zespół jest międzynarodowy)

Mile widziane:
– Podstawowa znajomość html, css, javascript
– Przeprowadzanie badań i analiz ilościowych i jakościowych
Oferujemy:
– Wysoko konkurencyjne wynagrodzenie
– Umowę o prace
– Prywatną opiekę zdrowotną,
– Elastyczne godziny pracy,
– Dynamiczne środowisko pracy,
– Dogodna lokalizacja- centrum Krakowa

CV proszę przesyłać na rekrutacja@new-invest.pl