UX Writer

RTV EURO AGD Etat  Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków

Dołącz do zgranego zespołu projektantów jednego z największych sklepów omnichannel w Polsce. Razem z nami zmieniaj doświadczenia zakupowe milionów Polaków!

Na tym stanowisku będziesz projektować doświadczenia klientów sklepów euro.com.pl oraz oleole.pl, jak również doświadczenia omichannel-owe z różnych obszarów firmy związane m.in. z procesami w sklepach stacjonarnych, logistyką czy obsługą klienta.

Praca w naszym zespole pozwoli Ci kształtować sposób komunikacji w organizacji, optymalizować użyteczność oraz realizować swoje własne pomysły, które przetestujesz m.in. w testach A/B.

ZAKRES ZADAŃ:

➡ projektowanie doświadczeń użytkownika za pomocą słów; tworzenie treści interfejsów nowych produktów cyfrowych wdrażanych przez firmę,

➡ optymalizacja istniejącej komunikacji z użytkownikiem,

➡ kreowanie spójnego sposobu i tonu komunikacji organizacji z użytkownikami,

➡ współpraca w zakresie projektowania z managerami, właścicielami produktu, projektantami UX, UI, badaczami oraz innymi zaangażowanymi w proces projektowy osobami,

➡ rozpoznawanie potrzeb użytkowników oraz wdrażanie swoich pomysłów, rekomendacji czy wyników badań w zakresie treści.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku UX Writer (lub podobnym) poparte portfolio prac,
  • biegłość w obszarze projektowania komunikacji z użytkownikiem np. tworzenia micro-copy czy budowania logiki komunikatów błędów,
  • umiejętność budowania spójnej, zrozumiałej komunikacji we wszystkich punktach styku użytkownika z firmą,
  • dojrzałe podejście do procesu projektowego i poczucie odpowiedzialności za rozwój powierzonych produktów,
  • znajomość zagadnień takich jak tone of voice, plain language, user-center design, design thinking,
  • poczucie odpowiedzialności za projekt na każdym etapie jego tworzenia – dbałość o jego wysoką jakość, realizację i rozwój w odniesieniu do oczekiwań biznesowych i wymagań technologicznych,
  • umiejętność sprawnego argumentowania decyzji projektowych oraz zrozumienie istoty konstruktywnej krytyki w procesie projektowym,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • proaktywność, inicjatywa oraz ciekawość poznawcza,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • umiejętność pracy z Design Systemem,
  • umiejętność prowadzenia warsztatów, w tym warsztatów z interesariuszami.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość metod badawczych ilościowych i jakościowych, umiejętności zadawania trafnych pytań,
  • doświadczenie w branży e-commerce,
  • znajomość Google Analytics.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole,
  • udział w wymagających projektach z obszaru CX/UX,
  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobowych,
  • pracę na komputerach MacBook Pro,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne