UX/UI Product Designer

A.T.O.M. Agency Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem unikalnego projektu, prowadzonego przez naszego klienta, poszukujemy na pełen etat kreatywnego i otwartego na nowe wyzwania UX/UI designera. Projekt związany jest m. in. z tworzeniem oraz wprowadzeniem na rynek softwaru analitycznego wykorzystującego AI, służącego do rozwiązywania gier strategicznych.

Zakres obowiązków:

Zaangażowanie w prace koncepcyjne na każdym etapie projektowania produktu,
Tworzenie wysokiej jakości designów,
Projektowanie przyjaznych w użyciu interfejsów oraz metod wizualizacji danych,
Testowanie zaproponowanych rozwiązań na użytkownikach, ulepszanie produktu na bazie ich feedbacku,
Wymyślanie koncepcji oraz projektowanie nowych modułów w ścisłej współpracy z zespołem technicznym.

Od idealnego kandydata wymagamy min. 3-letniego doświadczenia przy projektowaniu aplikacji webowych lub/oraz mobilnych oraz:

Kreatywnego podejścia podczas prac koncepcyjnych oraz własnej inicjatywy;
Otwartości i komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
Dobrej organizacji czasu pracy, trzymania się deadlinów;
Chęci rozwoju swoich umiejętności;
Doświadczenia w pracy ze Sketchem oraz Adobe;
Mile widziane zainteresowanie grami strategicznymi i/lub pokerem.

Zapraszamy do współpracy w młodym, ambitnym zespole w biurze w centrum Warszawy przy ciekawych i innowacyjnych projektach. Kładziemy duży nacisk na rozwój kompetencji zespołu i staramy się tworzyć środowisko pracy sprzyjające zdobywaniu nowych umiejętności. Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej. Prosimy o przesłanie wraz z CV swojego portfolio.

*Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 8000-14000 pln miesięcznie.