UX/UI Mobile Designer

Picadilla Umowa o pracę lub B2B  Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jesteśmy Picadilla – Wrocławska firma tworząca gry mobilne oraz gry dedykowane na portale społecznościowe.

W Picadilla cenimy ludzi odważnych, odpowiedzialnych i takich, których wyróżnia ciekawość zawodowa. Jeśli posiadasz te cechy – czytaj dalej! Obecnie szukamy doświadczonego generalisty, potrafiącego tworzyć nieprzeciętny UI poprzez graficzne rozwiązania w naszych grach mobilnych.

Obowiązki:

  • tworzenie czytelnych i atrakcyjnych elementów 2D (obiektów, postaci, UI) oraz animacji (animowanie buttonów i okien),
  • makietowanie rozwiązań, projektowanie user flow i efektywna komunikacja interakcji gracza,
  • współpraca z członkami zespołu o różnych specjalnościach, by spełniać konkretne i przemyślane założenia produktowe,
  • dobór kolorów, czcionek, struktury informacji w przygotowywanych projektach,
  • optymalizacja okien do gier pod kątem silnika (Unity),
  • zarządzanie repozytorium (Git) i katalogami plików,
  • budowanie UI w Unity z wykorzystaniem komponentów, particli i text mesha,
  • tworzenie okien do gier match3/city builder pod kątem obsługiwania różnych rozdzielczości.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy zrealizowanej grze 2D,
  • zrozumienie procesu tworzenia gier f2p,
  • doskonała znajomość narzędzi do projektowania (pakietu Adobe, dodatkowo mile widziany Sketch),
  • co najmniej podstawowa znajomość Unity (z chęcią dalszego kształcenia się w tym kierunku),
  • iterowanie rozwiązań na podstawie danych i feedbacku użytkownika,
  • bycie na bieżąco z trendami i technikami projektowania.

Co oferujemy:

  • pracę stacjonarną lub zdalną – Ty decydujesz,
  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy,
  • wynagrodzenie 4800-7000zł brutto/netto na fakturze miesięcznie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • lekcje angielskiego w godzinach pracy,
  • comiesięczne integracje.

CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na adres: kariera@picadilla.com

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Picadilla Games sp. z o.o. sp. k., w celu prowadzenia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."