UX/UI/Frontend

zenbox sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Poszukujemy do zenbox.pl do pracy zdalnej jednej albo kilku osób z zakresu UX/UI/frontend dev.

Obowiązki

  • udział w projektowaniu rozwiązania (UX)
  • prototypowanie wireframe/mockup/figma (UX/UI)
  • projektowanie ekranów na gotowych elementach (panel/strona www) (UI)
  • cięcie do html/css/js (frontend developer)

Wymagania:

  • Znajomość trendów w projektowaniu grafiki,
  • Znajomość JavaScript, CSS oraz HTML,
  • Kreatywne podejście do powierzonych zadań,
  • Ukierunkowanie na cel,
  • Komunikatywność,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

Widełki – 4k do 7k na rękę przy UoP czyli jakieś 7000 – 12000 netto przy b2b (koszt pracodawcy).

  • Pracę zdalną na cały albo pół etatu
  • Rozwój i możliwość awansu – wystarczy, że pokażesz nam swoje możliwości, z chęcią będziemy płacić Ci coraz więcej. 🙂
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zen chmurę pod Twoje prywatne strony i naukę naszych najnowszych rozwiązań

Prosimy o kontakt na bartosz.gadzimski@zenbox.pl