UX / UI DESIGNER – KRAKÓW

Eventory Polska Sp. z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Kraków, małopolskie, Polska

Jesteśmy firmą, której misją jest zrewolucjonizowanie branży eventowo – marketingowej. Dostarczamy kompleksowy ekosystem narzędzi pozwalający na szybsze, tańsze i bardziej efektywne realizowanie celów biznesowych poprzez event marketing i dostarczanie uczestnikom najlepszych wrażeń z wydarzenia. Zmieniamy sposób, w jaki ludzie i firmy ustalają, osiągają i mierzą swoje cele, tak aby każde wydarzenie było inwestycją zwrotną.

Obecnie poszukujemy kreatywnego projektanta UX / UI (z doświadczeniem w projektowaniu stron i aplikacji mobilnych), który dołączy do naszego zespołu ds. Produktu i pomoże nam rozwijać niesamowite funkcje naszego produktu i platformy.

Lubisz wyzwania? Chcesz rozwijać swoje projektowe umiejętności i pracować w młodym zespole w szybko rozwijającym się startupie? To ta praca jest dla Ciebie! Nasz team jest silny, bo naprawdę wierzymy w naszą misję. Brzmi interesująco? Dołącz do nas już dziś.

OPIS STANOWISKA:

  • Gromadzenie i ocena wymagań użytkowników we współpracy z zespołem sprzedażowym, marketingowym i programistami
  • Budowanie szkieletów i storyboardów w celu konceptualizacji projektu
  • Projektowanie elementów graficznego interfejsu użytkownika (definiowanie elementów wizualnych, elementów produktu i ogólnego projektu)
  • Ocena i ustalanie najlepszych praktyk i standardów
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów z UX
  • Przygotowywanie i prezentowanie wstępnych szkiców zespołom wewnętrznym
  • Przygotowanie szczegółowych opisów nowych funkcji / produktów dla zespołu programistycznego
  • Przeprowadzanie testów użytkowników aplikacji, oprogramowania i stron internetowych
  • Zarządzanie pracą, czasem i projektami zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA I CELE:

  • Sprawdzone doświadczenie zawodowe jako projektant UX / UI lub podobna rola (co najmniej 2 lata)
  • Znajomość narzędzi projektowych
  • Aktualna znajomość oprogramowania do projektowania
  • Analityczno krytyczne myślenie oraz doskonała umiejętność rozwiązywania problemów
  • Precyzja i niezwykła dbałość o szczegóły
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności zarządzania projektami i organizacji czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Szansa na stworzenie rewolucyjnej platformy do zarządzania wydarzeniami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w niesamowitym, młodym zespole wysoce zmotywowanych osób
  • Świadczenia pracownicze (Multisport, opcja uczestniczenia w wydarzeniach technicznych i konferencjach, dostęp do książek i kursów)
  • Elastyczna umowa (B2B, umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie: 6500 – 8500 PLN brutto (w zależności od doświadczenia)

Czy jesteś gotowy, aby podjąć to  wyzwanie?

Jeśli uważasz, że byłbyś idealnym uzupełnieniem naszego zespołu, wypełnij formularz z poniższego linku do rekrutacji lub napisz do nas ⇒ joinus@eventory.cc Obiecujemy skontaktować się z Tobą w odpowiednim czasie.

LINK DO REKRUTACJI znajdziesz tutaj ⇒ https://eventory.cc/careers/ux-ui-designer