UX/UI Designer Empik Music

Empik Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy, jedną z największych marek omnichannel w Polsce.

Do zespołu odpowiedzialnego za rozwój jednego z naszych najnowszych produktów – Empik Music, poszukujemy UX/UI Designera. Osoby z doświadczeniem w projektowaniu serwisów internetowych i aplikacji mobilnych, umiejętnościami weryfikowania użyteczności zaprojektowanych rozwiązań, dużą kreatywnością, umiejętnością uargumentowania podejmowanych przez siebie decyzji projektowych oraz otwartej na dialog z członkami zespołu.

Twoje przyszłe zadania:

  • Współtworzenie rozwoju strategii produktów we współpracy z zespołem;
  • Udział w zbieraniu wymagań funkcjonalnych i biznesowych, przygotowanie koncepcji nowych funkcjonalności;
  • Projektowanie interfejsów użytkownika – od wizji funkcji i formy, do UI;
  • Testowanie użyteczności wdrożonych rozwiązań.

Czego oczekujemy

  • Minimum 3 lat doświadczenia jako projektant aplikacji i serwisów internetowych, w tym w projektach mobilnych i e-commerce;
  • Umiejętności wypracowywania koncepcji rozwiązań odpowiadających na problemy biznesowe;
  • Znajomości zasad użyteczności;
  • Biegłości w posługiwaniu się narzędziami projektowymi takimi jak Figma i Sketch, InVison;
  • Świadomości tego na co pozwalają technologie front-endowe;
  • Inicjatywy i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami (choć szukamy projektanta, a nie badacza).

Formularz aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=FEAEAE8F-DDEC-4E82-8BC7-DF312CBDEED7&skkcfg=aac4c641df0e4b34b3003b5fdab47b6b&skklocationId=2994&skkExternalOfferId=229146&skkCountryId=1&skkRegionId=7