UX/UI Designer – aplikacja finansowa

ING Bank Śląski Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

ING Bank Śląski poszukuje na projekt do swojego warszawskiego biura:

UX/UI Designer

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu stron (web, RWD)
  • bardzo dobra znajomość .sketch
  • mile widziany Axure lub inny program do tworzenia klikalnych makiet
  • znajomość trendów i technologii w zakresie bankowości/płatności/fintech
  • otwartość na współpracę z zespołem projektowym w siedzibie banku w Warszawie (2-3 dni w tygodniu)
  • dodatkową zaletą będzie doświadczenie w projektowaniu systemów finansowych lub bankowych i zrozumienie zagadnień fakturowania

Obowiązki:

  • Stworzenie nowego interfejsu graficznego aplikacji o charakterze faktoringowym (RWD) – zgodnie z UI design systemem organizacji;
  • Zwiększenie atrakcyjności UI oraz miejscami przebudowa UX;
  • Zachęcenie użytkowników do wykorzystania funkcjonalności automatyzujących i optymalizujących korzystanie z produktu;
  • stworzenie logo aplikacji;
  • współpraca z Product Ownerem i programistami;
  • dbanie o spójność tworzonych rozwiązań;

Oferujemy:

  • ciekawy projekt w branży finansowej
  • współpracę z Innovation Lab jednego z największych banków w Polsce
  • satysfakcję z rozwiązania wykorzystywanego przez Klientów
  • kontrakt B2B

Wynagrodzenie godzinowe w przedziale 100 – 150 PLN/h netto

 Czas trwania projektu: czerwiec – wrzesień 2020

Szczegółowy brief projektu wyślemy tylko do wybranych kandydatów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w dowolnej formie z portfolio projektów na adres: anna.sobotnik@ing.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.