UX / UI Designer

SKM Group Elastyczna  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Poszukujemy UX/ UI Designera!

Zadania:

– Analiza potrzeb klienta i dobieranie najlepszych rozwiązań,

– Projektowanie aplikacji mobilnych i webowych,

– Przygotowywanie spójnych i intuicyjnych interfejsów użytkownika.

Wymagania:

– Rok doświadczenia w  projektowaniu w obszarze UX / UI,

– Znajomość trendów panujących w projektowaniu UX/ UI,

– Dokładność i dbałość o szczegóły w tworzeniu projektów,

– Kreatywność, umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

– Pracę w różnym wymiarze godzin,

– Pracę w przyjaznej atmosferze bez wymaganego dress code’u,

– Nabycie doświadczenia przy pracy w różnorodnych projektach,

– Częste wypady integracyjne,

– Możliwość skorzystania z pakietu Multisport.

Poszukujemy osoby, która na stałe zasili nasz zespół. Posiadamy kilka otwartych projektów, w których potrzebujemy wsparcia. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby chcące pracować zdalnie jak i stacjonarnie u nas w biurze w Krakowie. Osoby aplikujące prosimy o wysłanie swojego portfolio.

CV można wysyłać poprzez formularz aplikacyjny lub bezpośrednio na adres email: kariera@skmgroup.pl