UX/UI Designer

Wirtualna Polska Media Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Co robimy?

  • W zespole Communication and Paid Products tworzymy platformy streamingowe (WP Pilot i Open FM) i komunikacyjne (WP Poczta oraz Poczta o2), z których codziennie korzystają miliony Polaków.
  • Jesteśmy kilkuosobowym zespołem projektantów. Pracujemy w zgodzie z filozofią Agile, wierzymy w proste procesy i skuteczność działania. Łączymy zalety płynące z bycia częścią jednej z największych organizacji medialnych w Polsce ze start-up’ową kreatywnością i odwagą w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój platform streamingowych i komunikacyjnych: WP Pilot, Open FM, WP Poczta oraz Poczta o2. Projektowanie rozwiązań na potrzeby serwisów webowych, aplikacji mobilnych i telewizyjnych;
  • Współtworzenie biblioteki komponentów design system;
  • Dbanie o użyteczność i spójność wizualną tworzonych interfejsów;
  • Bliska współpraca z zespołem developerskim, biznesowym i innymi projektantami.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów webowych i mobilnych poparte portfolio;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania: pracujemy w Sketchu, wspomagamy się takimi narzędziami jak pakiet Adobe, Zeplin czy Invision;
  • Wyczucie estetyki, dbałość o detale i użyteczność tworzonych rozwiązań;
  • Zrozumienie zagadnień związanych z użytecznością, dostępnością oraz metodyką atomic design;
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolność organizacji własnej pracy i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój produktów, które docierają do milionów użytkowników.
  • Pracę w firmie, która wykorzystuje nowoczesne technologie
  • Pracujemy w metodologii Scrum zgodnie z zasadami Agile i Craftsmanship Manifesto
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla rowerów
  • Elastyczne warunki i godziny pracy
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna oraz karta sportowa