UX/UI Designer

7N Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Obecnie do projektu z branży bankowości elektronicznej poszukujemy projektantów UI/UX

Konsultanci głównie rozwijają platformę bankowości elektronicznej, ale angażowani są również w projekty na innych systemach. Wprowadzają nowe funkcjonalności i rozwijają już istniejące. systemów oparte są też o inne rozwiązania.

Zakres obowiązków

  • projektowanie procesów i scenariuszy użytkownika w aplikacjach biznesowych dla pracownika i klienta zewnętrznego (bankowość elektroniczna)
  • współpraca z innymi UX, UI oraz z zespołem developerskim podczas wdrażania nowych funkcjonalności i rozwijaniu istniejących
  • przygotowanie i przeprowadzanie testów użyteczności
  • weryfikacja założeń biznesowych (z uwzględnieniem kontekstu użytkownika)

Oczekiwania

  • 3 lata doświadczenia w projektowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji webowych, tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań jednostek biznesowych
  • Doświadczenie w pracy w zespołach z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność tworzenia makiet w aplikacji Axure, Sketch
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień:
    • Responsive web design (RWD)
    • User Experience
    • Usability
    • Rich Internet Application (RIA)
    • Aplikacje hybrydowe na urządzenia mobilne

Naszym konsultantom zapewniamy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 65-90 PLN/h netto + VAT  przy współpracy podwykonawczej
  • Przejrzystość finansową (model 75/25). Jako jedyna firma na polskim rynku IT transparentnie dzielimy wynagrodzenie, jakie otrzymujemy od naszych klientów.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych I pozatechnicznych, naukę języków obcych.
  • Współpracę z ekspertami. Średnia lat doświadczenia zawodowego konsultanta 7N to 10 lat.
  • Swobodę we współpracy. Jako jedna z niewielu firm IT nie stosujemy zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.
  • Benefity pozapłacowe. Dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Całościowe wsparcie na projekcie, opiekę dedykowanego Agenta – opiekuna i zapewnienie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2018: https://youtu.be/0YoTCeVsB3E).