UX/UI Designer

x-kom Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.

Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.

Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko: UX/UI Designer

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu Web i Mobile
  • Praktyczna znajomość narzędzi do projektowania interfejsów
  • Znajomość wzorców projektów (np. Material Design, Human Interface Guidelines)
  • Znajomość trendów UI (dribbble, behance, medium, itd.)
  • Nastawienie na Customer Experience
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność argumentacji
  • Zaangażowanie oraz chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacj

Zakres obowiązków:

  • Współudział w projektowaniu nowego Design Systemu z wykorzystaniem gotowych komponentów
  • Praca przy projektach www, aplikacji mobilnej oraz projektach marketingowych ze wsparciem Senior UX/UI Designera
  • Współtworzenie projektów Landing Page’y kampanii marketingowych
  • Pomoc przy analizach biznesowych
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Wyznaczanie trendów w obszarze UI/UX

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość współtworzenia kreatywnego zespołu specjalistów i pasjonatów

Cv prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na stronie: