UX/UI DESIGNER_GRAFIK

Tronik Sp. z o.o. Sp. k. Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

TRONIK – jedna z czołowych firm oferujących system monitoringu pojazdów i maszyn. Naszym Klientom zapewniamy realne oszczędności związane m.in. z ograniczeniem zużycia paliwa, wzrostem efektywności pracy, zwiększeniem bezpieczeństwa czy poprawą sposobu jazdy.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY: UX/UI DESIGNER_GRAFIK
MIASTO: WARSZAWA (stacjonarnie)
FIRMA: TRONIK (www.tronik.pl)

ZADANIA:

  • Projektowanie i prototypowanie zaawansowanych serwisów www i aplikacji mobilnych
  • Współpraca w zespole programistów i projektantów systemów
  • Wzmacnianie graficznego wizerunku firmy na rynku
  • Uczestnictwo w projektach tworzenia nowych rozwiązań

POŻĄDANY PROFIL:

  • Min. rok doświadczenia w branży UX/UI udokumentowane portfolio projektowym
  • Znajomość niezbędnego oprogramowania
  • Pasja do projektowania usług spełniających potrzeby i przekraczających oczekiwania użytkowników
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z innymi ludźmi i wsłuchiwania się w ich potrzeby
  • Umiejętność prezentowania i argumentowania tworzonych rozwiązań
  • Wiedza w zakresie user experience i user interface
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, wnikliwość,
  • Aktywność, zaangażowanie, inicjatywa, terminowość

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy
  • Dobrą lokalizację biura, pokoje projektowe zamiast open space
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów
  • Obiady firmowe

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: p.kuberska@tronik.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA UL. R. TRAUGUTTA 2B, 06-100 PUŁTUSK, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA UL. R. TRAUGUTTA 2B, 06-100 PUŁTUSK, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”