UX/UI Designer

EXATEL Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

EXATEL to polski operator telekomunikacyjny i dostawca usług cyberbezpieczeństwa. Zbudowaliśmy drugą co do wielkości sieć światłowodową w Polsce i rozbudowujemy sieć międzynarodową.

EXATEL to nie tylko ponad 21 800 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS). Planujemy aktywnie uczestniczyć w rozbudowie sektora kosmicznego w Polsce. Już dziś świadczymy usługi łączności satelitarnej w oparciu o własny teleport.

Zadania:

  • pozyskiwanie wymagań od interesariuszy projektu
  • tworzenie kompleksowej specyfikacji funkcjonalnej (od definicji celów przez profil odbiorcy, kwalifikowane wymagania, mapę procesu aż po np. Figmę)
  • współtworzenie i rozwój cyfrowych produktów (od idei do analizy zachowań użytkowników)
  • makietowanie, prototypowanie i testowanie w celu poprawy doświadczenia użytkownika oraz prezentacje koncepcji nowych rozwiązań
  • poprawa funkcjonalności i użyteczności produktu
  • bliska współpraca z programistami we wdrażaniu zaprojektowanych produktów

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań cyfrowych (Product Design)
  • doświadczenie w pracy w kompletnym cyklu wytwórczym oprogramowania (rozpoznanie potrzeb > projektowanie > wdrożenie > rozwój w oparciu o analizę zachowań użytkowników)
  • portfolio zrealizowanych projektów
  • doświadczenie w pracy z narzędziem Figma/ Sketch/ Axure
  • znajomość metodologii Design Thinking
  • umiejętność tworzenia dokumentacji (brand book, opis komponentów , przypadków użycia komponentów i ich wariantów )
  • doświadczenie w tworzeniu retrospektywy oraz rekomendacje do optymalizacji produktów
  • kreatywność, wyczucie koloru, kompozycji i typografii
  • umiejętność w interpretowaniu analitycznych informacji i synteza tych pochodzących z wielu rozproszonych źródeł
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu UI

Oferujemy:

  • pracę w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie
  • umowę o pracę
  • podwyższone koszty uzyskania przychodu
  • premie półroczne
  • elastyczne godziny pracy
  • czas na rozwój własny
  • dostęp do platform szkoleniowych (pluralsight, packtpub, safari)
  • budżet szkoleniowy/konferencyjny dla zespołu
  • pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów przy użyciu najnowszych technologii
  • możliwość wpływu na kształt projektu, w tym na wybór narzędzi i technologii
  • obserwowanie jak tworzone oprogramowanie ma wpływ na działanie firmy – planujemy, tworzymy i wdrażamy na środowiska testowe i produkcyjne – na własnej infrastrukturze
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna w tym pakiet stomatologiczny i swoboda leczenia, karnet sportowy)

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

  1. Przeanalizujemy Twoją aplikację
  2. Spodziewaj się telefonu od osoby z zespołu HR - Karoliny
  3. Kolejny etap to spotkanie techniczne z Igorem Starszym Specjalistą ds. UX/UI​ oraz Karoliną z HR
  4. Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Jeśli Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania wyślij swoje CV i dołącz do #teamEXATEL 🛰!

Aplikuj pod linkiem ->  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5352a52678bb4e11a7ce4dbaa17537ff