UX UI Designer

MEDIAFLEX Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Jeśli:

  • Kreatywnie i innowacyjnie podchodzisz do wyznaczanych zadań
  • Świetnie organizujesz swój czas pracy
  • Cechuje Cię samodzielność i ciągła chęć rozwoju umiejętności
  • Masz min. 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

dołącz do naszego Zespołu jako – UI/UX Designer

Zadania:

  • Tworzenie projektów funkcjonalnych oraz graficznych aplikacji webowych, mobilnych oraz stron internetowych
  • Przeprowadzanie researchu wykorzystywanych funkcjonalności lub gotowych, sprawdzonych rozwiązań
  • Tworzenie interaktywnych makiet w zgodzie z zasadami UX oraz w oparciu o przygotowany benchmark
  • Tworzenie projektów graficznych
  • Bieżąca współpraca z frontend developerami

Wymagania:

  • Znajomość pakietu Adobe Creative Cloud, w szczególności Adobe XD, Illustrator oraz Photoshop
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • Wiedza z zakresu UI/UX
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie, otwartość na feedback
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów z klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • umowa o pracę lub inną dogodną formę
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w trybie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej & 3 dni pracy z biura)
  • kartę MultiSport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
  • pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl (w tytule wpisując: UX UI Designer). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji”.