UX/UI Designer

Codeweaver Elastyczna  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jesteśmy zespołem programistów pasjonatów. Do 2020 można było powiedzieć wiele dobrego o naszych rozwiązaniach jednak mówienie, że były ergonomiczne i ładne byłoby lekkim nadużyciem 😉

Dzięki dotychczasowej współpracy ze zdolnymi projektantkami i projektantami zbudowaliśmy wiele funkcjonalnych, użytecznych i miłych dla oka rozwiązań, a nasi klienci nie chcieli już nigdy wracać do naszych deweloperskich projektów. Dobry projekt interfejsu użytkownika dołączył na stałe do kluczowych elementów tworzonych przez nas aplikacji.

Praca w trybie zdalnym/hybrydowym/dowolnym

Kogo szukamy?

Korzystając z doświadczeń ostatnich lat poszukujemy projektanta/-tki UX/UI, która dołączy do naszego zespołu i będzie razem z nami kontynuować przygodę rozwiązywania ciekawych problemów, modelowania złożonych procesów oraz tworzenia przyjaznych dla użytkownika interfejsów.

Twoje obowiązki

  • Zbieranie i analiza wymagań we współpracy z Product Ownerem oraz Architektami Systemów
  • Planowanie i przeprowadzanie wywiadów oraz warsztatów na różnych etapach tworzenia produktu
  • Przekazywanie wytycznych dotyczących projektów oraz wspieranie developerów podczas implementacji
  • Projektowanie makiet i prototypów
  • Tworzenie, aktualizacja i dostosowywanie procesu projektowania do poszczególnych projektów

Nasze wymagania

  • Min 1,5 roku doświadczenia w projektowaniu aplikacji webowych poparte portfolio zrealizowanych projektów
  • Inicjatywa, komunikatywność
  • Przywiązanie do detali przy jednoczesnym uwzględnieniu i kontroli procesu jako całości, zwinność w zmianie perspektywy
  • Umiejętność prezentacji projektu wraz z procesem, założeniami i pozostałą argumentacją, która stoi za decyzjami projektowymi
  • Znajomość ilościowych i jakościowych metod badawczych i umiejętność ich stosowania w rozwiązywaniu problemów projektowych
  • Znajomość narzędzi prototypowania takich jak Figma lub Sketch
  • Umiejętność uwzględnienia, priorytetyzowania i godzenia potrzeb różnych interesariuszy projektu
  • Ciekawość, poszukiwanie optymalizacji i nieszablonowych rozwiązań
  • Dążenie do tworzenia minimalistycznych, prostych projektów realizujących złożone scenariusze biznesowe
  • Znajomość budowania Design Systemów oraz umiejętność ich efektywnego wykorzystywania w codziennej pracy

Co oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego stylu życia
  • Brak mikromanagementu
  • Praca w dowolnym trybie: zdalny/hybrydowy/lokalnie w Warszawie
  • Płaską strukturę firmy, startupową atmosferę
  • Niezależność, możliwość doboru narzędzi i procesów według indywidualnych preferencji
  • Otwarte, przyjazne środowisko pracy z wysoką etyką pracy
  • Pakiet Multisport
  • Pakiet opieki medycznej

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta proszę o kontakt mailowy

kontakt+rekrutacje@codeweaver.pl