UX/UI Designer

GogoApps Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Do nadwiślańskiego software housu GogoApps szukamy doświadczonego UX/UI Designera!

Obowiązki:

  • projektowanie architektury informacji i interfejsów dla aplikacji mobilnych i serwisów webowych
  • tworzenie makiet
  • prowadzenie warsztatów z klientami w celu analizy procesów biznesowych i pozyskania informacji potrzebnych do realizacji projektu
  • przygotowanie badań usability

Wymagania:

  • min 3 lata doświadczenia na stanowisku UX/UI Designer
  • portfolio prezentujące rozwiązania UX/UI
  • znajomość metod i narzędzi potrzebnych do prowadzenia badań użyteczności dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 8000 – 12000 PLN netto / B2B w zależności od doświadczenia
  • elastyczne dni urlopu i pracy zdalnej
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • wsparcie rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty)
  • comiesięczne eventy firmowe

Aplikuj na work@gogoapps.io lub przez formularz na stronie