UX/UI Designer

ERLI Umowa o pracę lub B2B  Poznań, Wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko UX/UI Designer
Praca zdalna

Twój zakres obowiązków:
  • Projektowanie, szkicowanie, prototypowanie i testowanie – będziesz mieć wpływ na finalny kształt projektu;
  • Tworzenie propozycji graficznych i makiet UX;
  • Tworzenie koncepcji badań oraz rozwiązań od strony funkcjonalnej, architektury informacji oraz interfejsu użytkownika;
  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i designu, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych;
  • Prowadzenie audytów UX.

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym aplikacji web’owych i mobilnych (tworzenie makiet interaktywnych z prototypingiem), znajomość zasad UX oraz zagadnień związanych ze wzorcami projektowymi interfejsów;
  • Analityczne spojrzenie na dane opisujące zachowania użytkownika i wyciąganie z nich wniosków;
  • Proaktywność, umiejętność pracy w zespole i wypracowania wspólnych rozwiązań realizujących cele biznesowe;
  • Umiejętność wykorzystania programów takich, jak Jira w codziennej pracy;
  • Chęć pracy przy dużym i ambitnym projekcie;
  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów e-commerce, umiejętność łączenia celów biznesowych oraz potrzeb użytkowników.

To oferujemy:
  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej organizacji w branży e-commerce;
  • Realny wpływ na rozwój naszej organizacji – Twoje pomysły się dla nas liczą!
  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata);
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki na posiłki);
  • Atrakcyjne miejsce pracy w biurowcu w Poznaniu (bezpłatny parking pod budynkiem);
  • Różnorodne zadania i cele – wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły;
  • Różnorodną i inkluzywną kulturę pracy: każdy jest mile widziany, szanujemy siebie nawzajem – każdy punkt widzenia jest ważny!
  • Swobodną atmosferę – mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy określonego dress code’u.

Zachęcamy do aplikowania!

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: bez doświadczenia