UX/UI Designer

RBC Bearings Polska Sp. z o.o. Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Jako UX/UI Designer będziesz częścią teamu wspierającego rozwój platformy IIoT dla grupy Dodge Mechanical Power Transmission. Rola ta jest odpowiedzialna za projektowanie różnych typów aplikacji takich jak: aplikacje mobilne, desktopowe i webowe.

Będziesz należeć do niezależnego oddziału skupionego na projektowaniu wysokiej jakości funkcjonalnych aplikacji dla przemysłu.

Wymagane kierunkowe wykształcenie w dziedzinie projektowania nowoczesnych interfejsów graficznych do aplikacji oraz co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu UI/UX dla aplikacji internetowych i urządzeń mobilnych

Każdy kandydat będzie rozpatrywany indywidualnie w oparciu o kryteria formalne oraz bagaż doświadczeń.

Idealny kandydat powinien być zorientowany na współpracę zespołową oraz otwarty na nowe wyzwania zawodowe.

Cenimy pracowników, którzy metodą drobnych usprawnień wprowadzają duże zmiany.

Posiadasz portfolio, które potwierdza Twoje umiejętności ?

Masz doświadczenie w prowadzeniu lub mentorowaniu innych projektantów w zespole ?

Dołącz do nas 😊

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, pełny etat, elastyczne godziny pracy

-wynagrodzenie 10 000,00-12 000,00 pln/brutto/miesięcznie + dodatki pozapłacowe w tym prywatna opieka medyczna LUXMED, karty Multisport,

-pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,

-możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Wymagania:

UX, Figma, UI, Communication skills, Team player, data visualization, user flows, prototyping, fluent spoke English, SCRUM

Zakres obowiązków:

  1. Współpraca z teamem biznesowym w USA celem zbierania wymagań biznesowych
  2. Tłumaczenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne dla aplikacji
  3. Tworzenie wysokopoziomowych mockup’ów aplikacji internetowych i na urządzenia mobilne w oparciu o user stories i workflow
  4. Wykonywanie testów użyteczności i analizowanie zachowań użytkowników w oparciu o klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  5. Argumentowanie i podejmowanie decyzji projektowych w oparciu o dane
  6. Analiza i usprawnianie istniejących aplikacji
  7. Bliska współpraca z teamami sprzedażowym i marketingu.

Naszą misją jest dostarczyć rozwiązanie IoT na rynku maszyn przemysłowych.

Stawiamy na rozwój pracowników poprzez szkolenia.

Poziom: senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres:

office@rbcpolska.pl

Rekrutacja: online
Język rekrutacji: angielski i polski