UX/UI Designer

SenseVR Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

O nas

W SenseVR pomagamy klientom zrozumieć jak będzie wyglądał ich przyszły dom! Stworzyliśmy Qupto Cloud, platformę do prezentacji nieruchomości w 3D oraz AR, dzięki której nasi użytkownicy mogą lepiej poznać swoje przyszłe 4 ściany i przejść się po wymarzonym domu w skali 1:1 z wykorzystaniem jedynie telefonu.

Podsumowanie stanowiska

Szukamy ludzi zaangażowanych, dynamicznych i otwartych na zmiany. Idealny kandydat to osoba, potrafiąca stawić czoła dowolnemu wyzwaniu z zakresu tworzenia UX/UI aplikacji webowych oraz mobilnych, która aktywnie szuka rozwiązań problemu. Ważne jest, aby rozwiązania kandydata były wysoce efektywne oraz oryginalne.

Zakres obowiązków

  1. Tworzenie spójnego i czytelnego UX/UI platformy Qupto Cloud
  2. Research UX/UI wykorzystania technologii AR na rynku nieruchomości
  3. Przygotowywanie ekranów od koncepcji aż po wdrożenie dla strony www i aplikacji mobilnej
  4. Analiza i testy wdrażanych rozwiązań

Must have

  1. Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zakresie UI/UX
  2. Doświadczenie w prowadzeniu testów
  3. Praca w trybie hybrydowym, minimalnie 2 dni w tygodniu w biurze

Oferujemy

  1. Pracę nad Qupto Cloud – innowacyjnym, skalowalnym produktem dla rynku nieruchomości
  2. Wysoką niezależność oraz realny wpływ na kształt produktu
  3. Możliwość szybkiego rozwoju i realizacji własnych pomysłów

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Zainteresowany? Pisz do nas na hr@sensevr.pl!