UI Designer

x-kom Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijasz nasze strony internetowe: x-kom.pl, al.to, combat.pl i x-kom.de.
  • Rozwijasz aplikacje mobilne: x-kom i al.to.
  • Wspierasz przy realizacji projektów mniej doświadczonych członków zespołów.
  • Rozwijasz nasz Design System.
  • Projektujesz wewnętrzne dashboardy do obsługi naszych sklepów.
  • Prowadzisz warsztaty projektowe.
  • Optymalizujesz procesy wewnętrzne.
  • Czasami piszesz  microcopy, ale bez obaw – mamy specjalistów od prostej polszczyzny.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie: masz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia jako projektant w kilkuosobowym zespole.
  • Customer Experience: kochasz design, ale wiesz, że przede wszystkim rozwiązujesz problemy naszych użytkowników. Twoim celem jest doskonały Customer Experience.
  • Ambicja i rozwój: ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej. Czytasz blogi, książki oraz obserwujesz grupy UX-owe w social mediach
  • Analityczne myślenie: rozumiesz, że jeśli B wynika z A, to nie oznacza, że A wynika z B.
  • Otwarty umysł: myślisz globalnie, ale przywiązujesz uwagę do szczegółów.
  • Komunikacja: lubisz rozmawiać z ludźmi, słuchasz innych, a jednocześnie umiesz się nie zgadzać i potrafisz argumentować swoje decyzje.
  • Wzorce projektowe: wiesz, jak powinien wyglądać dobrze zaprojektowany dropdown i rozumiesz Design Systemy.
  • Świetne portfolio: razem ze zgłoszeniem wyślij do nas swoje portfolio lub link do miejsca, gdzie je prezentujesz. Pamiętaj, że ładne obrazki to nie wszystko. Zależy nam na poznaniu Twojego procesu działania przede wszystkim w realizowaniu dużych bądź skomplikowanych projektów.

Dlaczego warto do nas dołączyć

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół 22 osobowy, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca – zawsze możemy na siebie liczyć. Zapewniamy osobę, która będzie odpowiedzialna za Twoje wdrożenie.
  • Narzędzia: korzystamy z Google Analytics, Hotjar, Miro, Lookback, Marvel, AzureDevops i pakietu Microsoft.
  • Sprzęt: zapewniamy Ci Macbook Pro, monitory Dell, tablety i smartfony- mamy wszystko, czego potrzebujesz.
  • Globalne myślenie: optymalizujemy wszystkie powtarzalne prace tworząc minisystemy. Dzięki temu praca jest dużo przyjemniejsza.
  • Agile: Mamy Proces Tworzenia Oprogramowania, w którym zespoły Developerów pracują w Scrumie. Zespół UX jako głos użytkowników bierze udział we wszystkich częściach tego procesu.
  • Miejsce pracy: w Krakowie przy al. Pokoju 18. Pracujemy stacjonarnie, hybrydowo i zdalnie.
  • UX War Space: mamy w biurze swoją przestrzeń z tablicami i dużą ilością kolorowych karteczek.
  • Elastyczne godziny pracy: wystarczy, że będziesz o 10 na daily.
  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

Jeśli Cię zainteresowaliśmy to prześlij do nas swoje CV: https://praca.x-kom.pl/ui-designer-566?utm_ref=c2018e43d6ec7a572b5444efcc7edb0c&utm_source=2