UX/UI Designer

Booksy International Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami – od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom! Jako projektant będziesz rozwijać aplikacje, z których korzystają setki tysięcy użytkowników dziennie.

Kogo szukamy

Poszukujemy doświadczonego i utalentowanego UX/UI Designera, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu! User experience zawsze było, jest i będzie w centrum naszego zainteresowania. Jesteśmy przekonani, że UX design stanowi fundament wszystkich świetnych programów.

Potrzebujemy kogoś wyjątkowego, kogoś, kto ma talent, projektuje z pasją i odznacza się niemałym zaangażowaniem. Tylko ktoś taki będzie w stanie tworzyć najlepsze oprogramowanie dla salonów beauty w Polsce i na pewno nie będzie zawiedziony.

Jako UX/UI Designer w Booksy dołączysz do zespołu UX Design & Research.

Twój zakres obowiązków:

  • Myślenie.
  • Przygotowywanie makiet i prototypów, prezentowanie koncepcji projektu.
  • Opracowywanie od początku do końca procesów realizowanych przez użytkownika.
  • Projektowanie pixel-perfect aplikacji mobilnej i web/tablet dla użytkowników biznesowych.
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektu na potrzeby dalszych prac.
  • Bliska współpraca z badaczem (badania ilościowe i jakościowe) i tworzenie/iterowanie projektów na podstawie wyników badań.
  • Współpraca z zespołem projektantów, analitykami, deweloperami i project managerami.
  • Budowanie architektury informacji i nawigacji aplikacji mobilnych i tabletowych.

Nasze oczekiwania:

  • Odwaga – chcesz rozwijać razem z nami produkt na skalę światową.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zespole projektantów UX/UI.
  • Ekspert – masz praktyczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych i webowych i portfolio projektów do pokazania (patrzymy na pomysł, kompleksowy proces z punktu widzenia użytkownika, nie tylko na obrazki).
  • Wzorce i Design System – znasz wzorce projektowe, standardowe elementy UI i potrafisz odpowiednio ich używać w zależności od kontekstu i potrzeb.
  • Użycie bibliotek – umiesz pracować przy użyciu bibliotek UI / design systemu, i wiesz jak go rozwijać (a kiedy nie ma to sensu i dlaczego) i rozumiesz podstawowe kontrolki UI.
  • User First! Czyli rozumiesz czym jest Customer Experience i liczy się on dla Ciebie bardziej niż wysublimowany design.
  • Zadawanie pytań – dociekliwość, drążenie tematu, dopytywanie, kwestionowanie. Zanim siądziesz do projektowania wgryzasz się w temat i go rozumiesz.
  • Minimalizm – rozumiesz ideę MVP, potrafisz znaleźć i skupić się na tym co naprawdę jest najważniejsze.
  • Dokładność i skrupulatność – zdolność doprowadzania rozpoczętych tematów do końca.
  • Iterowanie projektu – nie masz sentymentu i potrafisz swój własny projekt wyrzucić do kosza, bo wiesz jak możesz zrobić go lepiej i dążysz do doskonałości.
  • Świetna znajomość Sketch – sprawna praca z bibliotekami i design systemem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z repozytorium projektów Abstract.
  • Biegła komunikacja w j. polskim i angielskim – pracujemy w międzynarodowym zespole.
  • Poczucie humoru i tolerancja – pracujemy w luźnej atmosferze, potrafimy rzucić sucharem, ale co najważniejsze jesteśmy ludźmi nie robotami i szanujemy się nawzajem.

Co oferujemy:

  • Stanowisko pracy – dobrej klasy MBP i całe niezbędne oprogramowanie otrzymujesz od nas.
  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.
  • możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).
  • pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku – mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!
  • Szkolenia, konferencję i kursy doszkolalające na koszt firmy.
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platforma kafeteryjna i wiele wiele więcej 🙂

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny 🙂

Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat