UX/UI Designer

Pragmatists Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Pragmatists to software house, tworzony przez ludzi i zespoły, które dostarczają wartościowe oraz wysokiej jakości dedykowane oprogramowanie dla klientów z całego świata.

Wszyscy współtworzymy kulturę Pragmatists. Działamy w oparciu o partycypacyjne zarządzanie i dynamiczną strukturę organizacji. Współpracujemy ze sobą, znajdujemy optymalne rozwiązania, wspieramy się i dzielimy wiedzą.

Dołączając do nas Twoimi zadaniami będzie:

  • projektowanie od zera lub rozwijanie istniejących produktów,
  • przygotowywanie designu do implementacji przez zespół deweloperski,
  • bliska, codzienna praca z klientem zarówno przy definiowaniu wymagań jak i w trakcie projektu,
  • współtworzenie najlepszych praktyk i norm projektowych w zespole (UX/UI i deweloperzy).
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia,
  • dobieranie technik, metod i narzędzi do odpowiednich etapów procesu projektowego (w tym prowadzenie user i usability testów),
  • odpowiedzialność za graficzną i logiczną spójność projektu, od wireframe’ów, po layouty pixel perfect,
  • umiejętność argumentowania proponowanych rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania i prototypowania UX (Sketch, Abstract, Zeplin, Figma, inne),
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum, Kanban),
  • język angielski na poziomie minimum B2 (praca z klientami zagranicznymi),
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i we współpracy z innymi projektantami i resztą zespołu,
  • ciekawość nowych technik, śledzenie bieżących nurtów i trendów z dziedziny UI/UX,
  • umiejętność projektowania ze świadomością technologicznych ram projektu,
  • umiejętności potwierdzone portfolio (link do dribbble/behance lub inna forma),
  • duża samodzielność oraz transparentność pracy projektowej,
  • umiejętność pracy w trybie zdalnym.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o B2B lub UoP – Ty decydujesz jak dla Ciebie jest wygodniej,
  • wynagrodzenie w wysokości 10.000 – 16.000 netto na fakturze (w przypadku b2b),
  • czas, przestrzeń i środki na rozwój oraz Twoje dobre samopoczucie w pracy, między innymi poprzez:
    – 10% czasu pracy w miesiącu do wykorzystania na self development,
    – spotkania brown-bag,
    – rzetelny i regularny feedback,
    – budżet szkoleniowy w wysokości 1000 euro rocznie oraz budżet integracyjny,
    – hackathony wewnątrzfirmowe,
    – wsparcie w zakresie kondycji psychicznej realizowane przez zewnętrznych specjalistów,
    – dostęp do biblioteczki firmową, którą możesz zasilać o nowe książki,
    – udział w decyzjach dotyczących kultury firmy i wszelkich inicjatyw,
  • wszystko inne o czym my jeszcze nie pomyśleliśmy, a jest w zasięgu możliwości i Ty tego potrzebujesz.

Zapraszamy do aplikowania: https://pragmatists.recruitee.com/o/uxui-designer-warszawa

Czekamy na Ciebie! :)