UX/UI Designer

Talent Place Etat  Poznań, Wielkopolskie, Polska

Łączymy najwyższej klasy umiejętności programistyczne i doświadczenie w zarządzaniu projektami z łatwym i prostym podejściem. Stawiamy na skuteczną komunikację, przejrzystość i proaktywną postawę, biorąc pełną odpowiedzialność za to, co robimy.

Zamiast sztywnej kultury, stworzyliśmy miejsce do pracy, w którym każdy czuje się dobrze i chce do niego przyjść.

Po prawie dziesięciu latach nadal staramy się być ludzką twarzą branży technologicznej. Zaowocowało to kilkoma długotrwałymi relacjami biznesowymi, które z dumą kontynuujemy do dziś.

Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior UI/UX Designer

Opis stanowiska

  • udział w projektowaniu innowacyjnych produktów – od koncepcji po testy powdrożeniowe,
  • prowadzenie prac rozwojowych przy tworzeniu nowych funkcjonalności, głównie po stronie aplikacji,
  • współpraca z zespołem projektowym (graficy, developerzy, webmasterzy).

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu,
  • znajomość zasad i wyczucia w budowaniu intuicyjnych layoutów / interfejsów,
  • umiejętność obsługi programów do tworzenia grafiki,
  • znajomość podstawowych wytycznych dotyczących projektowania na platformy iOS/Android,
  • znajomość najnowszych rozwiązań i zagadnień związanych z UX/UI,
  • poczucie estetyki i orientacja na jakość,
  • mile widziana znajomość narzędzi (Figma, Sketch, UXPin, Axure, Adobe XD lub podobne).

Oferujemy

  • wyjazdy integracyjne dla pracowników oraz ich bliskich i rodzin,
  • angielski raz w tygodniu z nativem,
  • ergonomiczne fotele oraz biurka, dużo przestrzeni dookoła biurka,
  • monitory, komputery +  pełne wyposażenie,
  • codziennie śniadania w biurze za free,
  • lodówka pełna napoi w stylu mate,
  • playstation z 65 calowym tv,
  • ogródek przy biurze z miejscem do grillowania,
  • w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca wspólne wyjście firmowe/obiad w biurze,
  • ubezpiecznie zdrowotne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • multisport,
  • luxmed,
  • opieka prawnicza.