UX/UI Designer

SenseVR Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

O nas

SenseVR założyliśmy (my czyli: Kamil (Łoś), Adam (Dzik Senior) i Jan (Dzik)) w 2018 roku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach sprzedażowych dla developerów mieszkaniowych, a obecnie rozwijamy rewolucyjną platformę Qupto, której celem jest masowe wprowadzenie technologii 3D na rynek nieruchomości. Jeśli szukasz pracy nad nowym, ekscytującym rozwiązaniem, z wykorzystaniem technologii 3D/AR, w aktywnym, młodym zespole, to SenseVR jest dla Ciebie!

Podsumowanie stanowiska

Szukamy ludzi zaangażowanych, dynamicznych i otwartych na zmiany. Idealny kandydat to osoba, potrafiąca stawić czoła dowolnemu wyzwaniu z zakresu tworzenia i rozwijania produktu oraz jego komunikacji, potrafiąca dać cenne wsparcie mniej doświadczonym członkom zespołu, która szuka, jak rozwiązać problem, a nie dlaczego nie da się go rozwiązać. Ważne, aby kandydat był nastawiony na wysoką efektywność i oryginalność swoich działań.

Zakres obowiązków

  1. Tworzenie spójnego i czytelnego UX platformy Qupto Cloud
  2. Przygotowywanie ekranów od koncepcji aż po wdrożenie dla strony www i aplikacji mobilnej
  3. Analiza i testy wdrażanych rozwiązań w kontekście UI oraz UX

Must have

  1. Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zakresie UI/UX
  2. Doświadczenie w pracy z grupą testerów
  3. Wysoka samodzielność
  4. Możliwość pracy w biurze minimalnie 2 dni w tygodniu

Oferujemy

  1. Umowa B2B, Zlecenie (part time)
  2. Pracę nad Qupto Cloud – innowacyjnym, skalowalnym produktem dla rynku nieruchomości
  3. Stałe wynagrodzenie
  4. Wpływ strategiczny na rozwój produktu i całej firmy
  5. Wysoka samodzielność
  6. Możliwość szybkiego rozwoju i realizacji własnych pomysłów

Zainteresowany? Pisz do nas na hr@sensevr.pl!